Sklep kibica

Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować miejsce, gdzie każdy fan Ruchu Chorzów może znaleźć coś dla siebie. Nasz sklep kibica jest w trakcie tworzenia, aby zapewnić Wam najlepsze doświadczenia i wyjątkowe pamiątki naszego klubu.

Trwają Prace nad Nowym Sklepikiem

Aktualnie pracujemy nad uruchomieniem sklepu, który będzie oferował szeroki wybór oficjalnych produktów. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby sklep był gotowy jak najszybciej i spełniał oczekiwania najbardziej wymagających fanów.

Bądź na Bieżąco

Chcesz być pierwszym, który dowie się o otwarciu sklepu? Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie będziemy na bieżąco informować o postępach i dacie uruchomienia sklepu.

Zapraszamy do Poznania Naszej Strony

W oczekiwaniu na otwarcie sklepu, zapraszamy do zapoznania się z innymi częściami naszej strony. Możesz sprawdzić najnowsze wiadomości o drużynie, dowiedzieć się więcej o historii klubu, czy wziąć udział w dyskusjach na forum fanów.

Dziękujemy każdemu kibicowi za cierpliwość i wsparcie. Wasze zaangażowanie jest dla nas niezmiernie ważne i motywuje nas do tworzenia najlepszego miejsca dla fanów naszego klubu.