2017-09-13 21:05:23
Orliki 08: Wygrane derby z Stadionem
Nasi najmłodsi zawodnicy, którzy walczą o ligowe punkty w IV Okręgowej Lidze Orlików , odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo pod wodzą trenera Jana Cieśika i to w meczu derbowym z Stadionem Śląskim. IV OKRĘGOWA LIGA ORLIK&Oa

więcej


Pokaż wszystkie

Sztab Szkoleniowy
TrenerKonrad Grosman
Trener 2
KierownikSebastian Palenta
ZAWODNICY
Bruno Błaszczyk
Pozycja: b/z
Numer: 4
Data Urodzin: 2009-01-11
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Mateusz Borowiec
Pozycja: b/z
Numer: 18
Data Urodzin: 2008-11-06
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Maksymilian Czech
Pozycja: b/z
Numer: 2
Data Urodzin: 2009-06-03
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Damian Gruszka
Pozycja: b/z
Numer: 19
Data Urodzin: 2009-04-28
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Kacper Hamela
Pozycja: b/z
Numer: 11
Data Urodzin: 2008-11-03
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Jakub Jęszczok
Pozycja: b/z
Numer: 20
Data Urodzin: 2008-07-13
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Łukasz Kawczyński
Pozycja: b/z
Numer: 23
Data Urodzin: 2009-05-08
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Bartosz Klety
Pozycja: b/z
Numer: 3
Data Urodzin: 2008-12-28
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Dawid Koma
Pozycja: b/z
Numer: 24
Data Urodzin: 2009-04-16
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Palenta Ksawier
Pozycja: b/z
Numer: 25
Data Urodzin: 2008-11-13
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Mateusz Kubalski
Pozycja: b/z
Numer: 21
Data Urodzin: 2009-04-17
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Mikołaj Kubicki
Pozycja: b/z
Numer: 5
Data Urodzin: 2009-07-29
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Alan Kwaśniewski
Pozycja: b/z
Numer: 15
Data Urodzin: 2008-08-07
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Bartłomiej Łanecki
Pozycja: b/z
Numer: 17
Data Urodzin: 2008-11-06
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Aleksander Marek
Pozycja: b/z
Numer: 6
Data Urodzin: 2008-07-04
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Filip Pająk
Pozycja: b/z
Numer: 14
Data Urodzin: 2009-07-23
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Nikodem Raczkowiak
Pozycja: b/z
Numer: 22
Data Urodzin: 2009-01-12
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Artur Rutkowski
Pozycja: b/z
Numer: 26
Data Urodzin: 2008-09-21
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Krzysztof Sienkiewicz
Pozycja: b/z
Numer: 7
Data Urodzin: 2009-02-08
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Wojciech Sowiński
Pozycja: b/z
Numer: 27
Data Urodzin: 2008-07-02
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Szymon Strugalski
Pozycja: b/z
Numer: 8
Data Urodzin: 2008-12-18
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Wojciech Szymanek
Pozycja: b/z
Numer: 9
Data Urodzin: 2008-12-26
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Kamil Traciński
Pozycja: b/z
Numer: 16
Data Urodzin: 2009-06-01
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Paweł Tyrol
Pozycja: b/z
Numer: 10
Data Urodzin: 2008-11-07
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Paweł Wcisło
Pozycja: b/z
Numer: 12
Data Urodzin: 2009-12-05
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Amadeusz Węgiel
Pozycja: b/z
Numer: 28
Data Urodzin: 2008-07-28
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Łukasz Wesołowski
Pozycja: b/z
Numer: 13
Data Urodzin: 2008-07-07
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Wiktor Wrona
Pozycja: b/z
Numer: 29
Data Urodzin: 2009-11-25
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
MECZE
ZespółZespółDataWynik
UKS Ruch ChorzówGKS Urania Ruda Śląska2021-03-28, 13:00:
MKS Mysłowice UKS Ruch Chorzów2021-04-08, 16:30:
UKS Ruch ChorzówGKS Wawel Wirek2021-04-11, 13:00:
UKS SzopieniceUKS Ruch Chorzów2021-04-18, 13:00:
UKS Ruch ChorzówAKS Wyzwolenie CEZ Chorzów2021-04-25, 13:00:
GKS Gieksa Katowice S.A.UKS Ruch Chorzów2021-05-02, 13:00:
UKS Ruch ChorzówSMS Ruda Ślaska2021-05-09, 13:00:
GKS Urania Ruda ŚląskaUKS Ruch Chorzów2021-05-16, 13:00:
UKS Ruch ChorzówMKS Mysłowice 2021-05-20, 16:00:
GKS Wawel WirekUKS Ruch Chorzów2021-05-23, 13:00:
UKS Ruch ChorzówUKS Szopienice2021-05-30, 13:00:
AKS Wyzwolenie CEZ ChorzówUKS Ruch Chorzów2021-06-06, 13:00:
UKS Ruch ChorzówGKS Gieksa Katowice S.A.2021-06-13, 13:00:
SMS Ruda ŚlaskaUKS Ruch Chorzów2021-06-20, 18:00:

Galerie



Filmy



Mikołaj Kubicki

2008

TABELA
ZespółPkt.
UKS Ruch Chorzów0
GKS Gieksa Katowice S.A.0
UKS Szopienice0
SMS Ruda Ślaska0
MKS Mysłowice 0
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów0
GKS Urania Ruda Śląska0
GKS Wawel Wirek0
Więcej