2018-09-15 14:46:15
Juniorzy Starsi: Podział punktów w meczu z Skrą ..
Wynikiem 1:1, zakończył się mecz VI kolejki ligowej, I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych A1, pomiędzy UKS-em RUCH Chorzów a KS SKRĄ Częstochowa. Mecz który opiewał w bardzo dużo pojedynków pod bramkami ob

więcej

2018-09-09 13:56:01
Juniorzy starsi rozgromili Zaporę Wapienice
W wyjazdowym meczu V kolejki ligowej, I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych A1, poopieczni trenerów Grzegorza Wagnera i Sławomira Jarczyka, rozgromili drużynę Zapory Wapienica aż 0:7. Dwóch naszych zawodników ,

więcej

2018-09-01 14:48:46
Juniorzy starsi zgarniają komplet punktów
W meczu IV kolejki ligowej, I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych A1, podopieczni trenerów Grzegorza Wagnera i Sławomira Jarczyka, zgarneli komplet punktów, w rywalizacji z bieniaminkiem ligi GKS-em Jastrzębie, wygrywaj

więcej

2018-08-26 13:36:48
Juniorzy 00/01: Przegrana w ostatniej minucie gry
W meczu III kolejki ligowej, w ramach rozgrywek I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych A1. pomiędzy Gwarkiem Zabrze a UKS-em Ruch Chorzów, padł wynik 2:1 dla Zabrzan. Niebiescy w 30 minucie gry wyszli na prowadzenie po strzale

więcej

2018-08-18 14:19:50
Juniorzy 00/01: Remisowe spotkanie z Podbeskidziem
W 2 kolejce ligowej, na własnym obiekcie podopieczni trenerów Grzegorza Wagnera i Sławomira Jarczyka, podzielili się punktami z goralami z Bielska Białej. Z przebiegu gry to właśnie Chorzowianie stwarzali więcej sytuacji bramkowych, i

więcej


Pokaż wszystkie

Sztab Szkoleniowy
TrenerGrzegorz Wagner
Trener 2Sawomir Jarczyk / Mateusz Karcz
Kierownik Tomasz Lesik
ZAWODNICY
Denis Aleszkiewicz
Pozycja: Obrońca
Numer: 38
Data Urodzin: 2000-11-02
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Mateusz Bilczewski
Pozycja: Bramkarz
Numer: 1
Data Urodzin: 2001-03-04
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Adrian Bury
Pozycja: Bramkarz
Numer: 44
Data Urodzin: 2000-05-07
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Fabian Chrzanowski
Pozycja: Pomocnik
Numer: 31
Data Urodzin: 2000-10-13
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Aleksander Galicki
Pozycja: Bramkarz
Numer: 31
Data Urodzin: 2000-02-28
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Oskar Garcorz
Pozycja: Bramkarz
Numer: 22
Data Urodzin: 2001-08-01
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Dawid Kaczmarek
Pozycja: Obrońca
Numer: 14
Data Urodzin: 2001-07-01
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Kevin Kołodziej
Pozycja: Obrońca / Pomocnik
Numer: 53
Data Urodzin: 2000-04-07
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Mateusz Kosela
Pozycja: Pomocnik
Numer: 5
Data Urodzin: 2000-01-02
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Damian Kowalczyk
Pozycja: b/d
Numer: 54
Data Urodzin: 2000-02-12
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Karol Kroczek
Pozycja: Obrońca/Pomocnik
Numer: 17
Data Urodzin: 2001-04-01
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Dawid Kryś
Pozycja: Pomocnik
Numer: 11
Data Urodzin: 2001-04-30
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Bartomiej Lenert
Pozycja: Pomocnik/Napastnik
Numer: 9
Data Urodzin: 2001-10-13
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Jakub Makowski
Pozycja: Bramkarz
Numer: 12
Data Urodzin: 2001-08-17
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Krzysztof Manjura
Pozycja: Pomocnik
Numer: 13
Data Urodzin: 2000-02-19
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Paweł Nowak
Pozycja: Pomocnik / Napastnik
Numer: 28
Data Urodzin: 2000-07-27
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Jakub Pasieka
Pozycja: bd
Numer: 30
Data Urodzin: 2000-07-29
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Szymon Pasieka
Pozycja: bd
Numer: 29
Data Urodzin: 2000-07-29
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Piotr Pawełczyk
Pozycja: Obrońca/Pomocnik
Numer: 40
Data Urodzin: 2001-11-08
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Dawid Penkala
Pozycja: Obrońca/Pomocnik
Numer: 19
Data Urodzin: 2000-04-21
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Michał Pozimski
Pozycja: Obrońca/Pomocnik
Numer: 34
Data Urodzin: 2000-11-10
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Bartłomiej Przybylski
Pozycja: Pomocnik
Numer: 36
Data Urodzin: 2000-08-24
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Paweł Schulke
Pozycja: Obrońca/Pomocnik
Numer: 7
Data Urodzin: 2000-05-07
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Jakub Termin
Pozycja: Pomocnik
Numer: 18
Data Urodzin: 2001-05-31
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Denis Wach
Pozycja: Obrońca/Pomocnik
Numer: 24
Data Urodzin: 2001-04-22
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Kamil Wąs
Pozycja: Obrońca/Pomocnik
Numer: 15
Data Urodzin: 2001-03-08
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Kacper Wesołowski
Pozycja: Napastnik
Numer: 36
Data Urodzin: 2000-05-14
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Mateusz Wojciechowski
Pozycja: Obrońca
Numer: 26
Data Urodzin: 2000-11-14
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Przemysław Wójtowicz
Pozycja: Obrońca
Numer: 50
Data Urodzin: 2000-03-15
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Michał Wrodarczyk
Pozycja: Obrońca/Pomocnik
Numer: 23
Data Urodzin: 2000-07-19
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Michał Zając
Pozycja: b/d
Numer: 55
Data Urodzin: 2000-05-11
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
MECZE
ZespółZespółDataWynik
Tyski Sport S.AUKS Ruch Chorzów2018-08-12, 11:002:2
UKS Ruch ChorzówTS Podbeskidzie Bielsko-Biała2018-08-18, 11:001:1
SKS Gwarek ZabrzeUKS Ruch Chorzów2018-08-26, 11:002:1
UKS Ruch ChorzówKS GKS 1962 Jastrzębie2018-09-01, 11:002:1
LKS Zapora WapienicaUKS Ruch Chorzów2018-09-09, 11:000:7
UKS Ruch ChorzówKS Skra Częstochowa2018-09-15, 11:001:1
GKS Piast S.A.GliwiceUKS Ruch Chorzów2018-09-23, 11:00:
UKS Ruch ChorzówKS ROW 1964 Rybnik2018-09-30, 11:00:
KS GTV Stadion Śląski ChorzówUKS Ruch Chorzów2018-10-07, 11:00:
UKS Ruch ChorzówZagłębie S.A. Sosnowiec2018-10-14, 11:00:
KS Górnik Zabrze S.S.A.UKS Ruch Chorzów2018-10-21, 11:00:
BTS Rekord Bielsko-BiałaUKS Ruch Chorzów2018-10-28, 11:00:
UKS Ruch ChorzówGKS Gieksa Katowice S.A.2018-11-04, 11:00:
KS Rozwój KatowiceUKS Ruch Chorzów2018-11-11, 11:00:
UKS Ruch ChorzówMKP Odra Centrum Wodzisław Śląski2018-11-18, 11:00:

Galerie


JUNIORZY 2000 - INDYWIDUALNE

Data: 2016-11-28

23 zdjęć

UKS RUCH - KS SZCZERBICE

Data: 2015-09-20

12 zdjęć

TS GÓRAL ŻYWIEC - UKS RUCH CHORZÓW

Data: 2015-09-12

14 zdjęć

Zgrupowanie Cieszyn 2015

Data: 2015-08-18

33 zdjęć


Filmy



Jakub Termin

2000

TABELA
ZespółPkt.
GKS Gieksa Katowice S.A.18
BTS Rekord Bielsko-Biała13
SKS Gwarek Zabrze13
KS Skra Częstochowa13
KS Górnik Zabrze S.S.A.12
KS Rozwój Katowice12
KS GTV Stadion Śląski Chorzów11
KS ROW 1964 Rybnik9
UKS Ruch Chorzów9
Zagłębie S.A. Sosnowiec6
Tyski Sport S.A5
KS GKS 1962 Jastrzębie5
GKS Piast S.A.Gliwice3
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski3
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała3
LKS Zapora Wapienica0
Więcej