2017-03-25 19:15:17
Zmiany w rozgrywkach rocznika 1999.
Wydział Gier Śląskiego ZPN informuje, że w dniu 23.03.2017 r. odbyło się w Śląskim ZPN spotkanie klubów biorących udział w II Lidze Wojewódzkiej Juniorów grupie 1 i 2. Wskutek wielu wycofań z obu grup (w sumie

więcej

2016-06-11 16:41:52
Juniorzy 1999: Wygrana z Rakowem oraz awans .....
Podopieczni trenerów Rafała Florczyka oraz Grzegrza Bąka, zagwarantowali sobie awans w przedostatniej kolejce ligowej do I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, wygrywając 2:1 na własnym boisku mecz z Rakowem Częstocho

więcej

2016-05-29 12:56:56
Juniorzy 1999: Podział punktów z Polonią Bytom
Wynikiem 1:1, zakończył się mecz podopiecznych trenerów  Rafała Florczyka oraz Grzegorza Bąka, w 11 kolejce ligowej II WLJM. Po porażce Zagłębia Sosnowiec który goni naszych juniorów, na 3 kolejki przed końc

więcej


Pokaż wszystkie

Sztab Szkoleniowy
TrenerSławomir Jarczyk
Trener 2Grzegorz Wagner
KierownikKrzysztof Kapałka
ZAWODNICY
Adam Banaś
Pozycja: Pomocnik
Numer: 19
Data Urodzin: 1999-09-22
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Artur Danecki
Pozycja: Obrońca/Pomocnik
Numer: 13
Data Urodzin: 1999-06-08
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Karol Durczok
Pozycja: Napastnik
Numer: 9
Data Urodzin: 1999-02-11
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Jakub Gać
Pozycja: Napastnik
Numer: 7
Data Urodzin: 1999-08-06
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Robert Gorol
Pozycja: Obrońca
Numer: 14
Data Urodzin: 1999-04-20
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Jakub Gruszkowski
Pozycja: Pomocnik
Numer: 22
Data Urodzin: 1999-04-06
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Mateusz Hachuła
Pozycja: Obrońca
Numer: 5
Data Urodzin: 1999-06-08
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Adrian Kapałka
Pozycja: Pomocnik
Numer: 6
Data Urodzin: 1999-10-11
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Krzysztof Kowalski
Pozycja: Pomocnik
Numer: 11
Data Urodzin: 1999-12-22
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Seweryn Krawczyk
Pozycja: Pomocnik
Numer: 44
Data Urodzin: 1999-01-15
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Dawid Kuc
Pozycja: Pomocnik
Numer: 2
Data Urodzin: 1999-06-29
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Paweł Kulisz
Pozycja: Obrońca/Pomocnik
Numer: 16
Data Urodzin: 2000-10-24
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Jakub Losa
Pozycja: Obrońca
Numer: 4
Data Urodzin: 1999-07-20
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Łukasz Łebko
Pozycja: Pomocnik
Numer: 18
Data Urodzin: 1999-05-26
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Łukasz Michalski
Pozycja: bd
Numer: 27
Data Urodzin: 1999-01-26
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Maciej Nowak
Pozycja: Obrońca
Numer: 2
Data Urodzin: 1999-04-28
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Patryk Piekarczyk
Pozycja: Bramkarz
Numer: 26
Data Urodzin: 1999-10-09
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Jakub Rodasik
Pozycja: Pomocnik
Numer: 24
Data Urodzin: 1999-06-15
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Adrian Skóra
Pozycja: Obrońca
Numer: 17
Data Urodzin: 1999-07-11
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Kamil Skotnica
Pozycja: Obrońca
Numer: 21
Data Urodzin: 1999-06-22
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Szymon Weresa
Pozycja: Pomocnik
Numer: 23
Data Urodzin: 1999-01-03
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
Daniel Żyłka
Pozycja: Obrońca
Numer: 10
Data Urodzin: 1999-12-16
Czas Gry: 0 godzin, 0 minut
MECZE
ZespółZespółDataWynik
AKS Wyzwolenie CEZ ChorzówUKS Ruch Chorzów2016-09-04, 11:003:1
UKS Ruch ChorzówGKS Gieksa Katowice S.A.2016-09-11, 13:004:3
KS Slavia Ruda ŚląskaUKS Ruch Chorzów2016-09-18, 11:001:8
KS GTV Stadion Śląski ChorzówUKS Ruch Chorzów2016-09-25, 11:000:1
UKS Ruch ChorzówMKS Pogoń Ruda Śląska2016-10-02, 11:009:0
SKS Gwarek ZabrzeUKS Ruch Chorzów2016-10-09, 14:304:3
Polonia BytomUKS Ruch Chorzów2016-10-23, 10:001:1
UKS Ruch ChorzówKS Rozwój Katowice2016-10-30, 11:004:0
SKS Gwarek ZabrzeUKS Ruch Chorzów2017-04-09, 11:00:
UKS Ruch ChorzówAKS Wyzwolenie CEZ Chorzów2017-04-23, 11:00:
GKS Piast GliwiceUKS Ruch Chorzów2017-04-30, 11:00:
UKS Ruch ChorzówKS Unia Dąbrowa Górnicza2017-05-14, 11:00:
KS Unia RacibórzUKS Ruch Chorzów2017-05-21, 11:00:
UKS Ruch ChorzówKKS Czarni Sosnowiec2017-05-24, 18:00:
KS Slavia Ruda ŚląskaUKS Ruch Chorzów2017-05-28, 11:00:
UKS Ruch ChorzówGKS Gieksa Katowice S.A.2017-06-04, 11:00:

Galerie


Zdjęcia indywidualne rocznika 1999 - Jesień 2016

Data: 2016-11-28

22 zdjęć


Filmy



Patryk Piekarczyk

1999

TABELA
ZespółPkt.
GKS Piast Gliwice22
SKS Gwarek Zabrze19
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów19
UKS Ruch Chorzów16
KKS Czarni Sosnowiec13
KS Unia Dąbrowa Górnicza10
KS Unia Racibórz10
GKS Gieksa Katowice S.A.10
KS Slavia Ruda Śląska3
Więcej