Aktualności

2019-10-06 17:59:38
Porażka juniorów starszych w Częstochowie
Juniorzy starsi rocznika 01/02, występujący w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych A1, ulegli dziś w Częstochowie tamtejszej Skrze 2:1. Jedyną bramkę z rzutu karnego dla Chorzow

więcej

2019-09-22 19:49:11
Junior Starszy 01/02: Bez punktu w Sosnowcu
Nasi najstarsi juniorzy przegrali dziś w Sosnowcu z Zagłębiem 4:0 i do Chorzowa wrócili bez punktu. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem1:0 dla Zagłębia po bramce w 28 min

więcej

2019-09-14 21:46:02
Junior Starszy 01/02: Wygrana z Rakowem ...
W dzisiejszym spotkaniu I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych A1, pomiędzy UKE-em Ruch Chorzów a Rakowem Częstochowa padł wynik 1:0 dla Niebieskich. I WOJEWÓDZKA L

więcej

2019-09-07 19:47:51
Junior Starszy: Podział punktów w Katowicach
Wynikiem 2:2 zakończył się mecz naszych najstarszych juniorów rocznika 2001/2002 z GieKSą Katowice. Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. W 54 minucie gry tracimy

więcej

2019-08-17 19:13:09
Junior Starszy 01/02: Bez punktu na inauguracje..
W dzisiejszym wyjazdowym inauguracyjnym meczu, nasi juniorzy odnieśli porażkę z MKS Zaborze 2:1.   Już w 15 minucie gry gospodarze wyszli na prowadzenie, zdobywając bramkę po składnej ak

więcej

2019-08-11 20:39:44
Inauguracja I WLJS A1 "InterHall"
W ten weekend odbyła się inauguracja I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych A1 "InterHall", rozegrano sześć spotkań a trzy zostały przeniesione na inne terminy, w tym mec

więcej

2019-06-02 16:25:42
Junior Starszy: Bez punktu w Rybniku
W ostatniej kolejce ligowej juniorów starszych, przegraliśmy w Rybniku z ROW-em 1:0. Mecz pomimo przegranej mógł się podobać, ze względu na dużą ilość sytuacji podbramkowych. Gd

więcej

2019-05-26 17:06:04
Junior Starszy: Cenne 3 pkt jadą do Chorzowa
Sporo sytuacji podbramkowych, zwrotów akcji, trzy bramki i dużo emocji, to dzisiaj zagwarantowały nam drużyny GKS-u Jastrzębie i UKS-u Ruch Chorzów. W pierwszej części spotk

więcej

2019-05-24 19:37:43
Junior Starszy: Przedostatnia kolejka ligowa.
Nasi najstarsi juniorzy w najbliższą niedzielę rozegrają przedostatnią kolejkę ligową. Tym razem kierunek to Jastrzębie Zdrój, a przeciwnikiem UKS-u będzie GKS Jastrzębie. Przypomnijm

więcej

2019-05-20 15:01:12
Junior Starszy: Remisowe derby Śląska ....
Dwa rzuty karne, 6 bramek oraz dużo sytuacji podbramkowych zarówno dla Nibieskich jak i dla Zabrzan, tak w skrócie możemy opisać dzisiejsze Derby Śląska, naszych juniorów sta