Aktualności

2015-09-25 02:30:36
Rocznik 2003: Wygrywamy z Niwką Sosnowiec
Piłkarze UKSu Ruchu Chorzów w 7 kolejce rozgrywek III Wojewódzkiej Ligi Młodzików kończącą pierwszą serię spotkań wygrywają z Niwką Sosnowiec 6:1. "Niebiescy&quo

więcej

2015-09-24 17:39:35
Porażka
GKS Gieksa Katowice 3:1 UKS Ruch Chorzów 1:0 29min 1:1 32min Próba 2:1 35min 3:1 55min Podziękowania dla rodziców za transport

więcej

2015-09-22 23:09:51
Rocznik 2005 gr 1: Zwycieskie derby !
W derbach Chorzowa lepszy okazał się UKS Ruch Chorzów gr 1, który pokonał na własnym boisku Józefkę Chorzów, rewanżując się tym samym za porażkę grupy 2 z poprzed

więcej

2015-09-22 18:59:37
Rocznik 2005 gr 2: Przegrana z liderem.
W dzisiejszym spotkaniu 6 kolejki ligowej, "Niebieskim" nie udało się pokonać lidera IV ligi okręgowej. Pomimo dobrej postawy, walki do ostanich minut i ciekawych fragmentów w wyk

więcej

2015-09-22 13:01:15
Rocznik 2003: Pewna wygrana z Gwiazdą
Piłkarze UKSu Ruchu Chorzów w 6 kolejce rozgrywek III Wojewódzkiej Ligi Młodzików wygrywają z Gwiazdą Ruda Śląska 6:2 Po kilku słabszych ostatnich meczach w końcu nades

więcej

2015-09-21 21:09:11
Rocznik 2002: Kolejna wygrana!
20 września 2015r. UKS Chorzów rozegrał wyjazdowy mecz 6 kolejki z AKS-em Mikołów. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszych chłopaków 3:13. Bramki zdobyli:

więcej

2015-09-21 20:39:16
Rocznik 04. Zwycięstwo z Górnikiem Wesoła.
W szóstej kolejce ligowej  "Niebiescy" z rocznika 2004 pokonali wysoko rówieśników z Górnika Wesoła 10- 1 ( 6-1). Mecz rozpoczął się od utraty bramki p

więcej

2015-09-21 19:38:15
Z Gwiazdą 3 punkty
Po zwyciestwie ze Stadionem Śląskim 2-0 (Weczorek,Jurok) i pechowej przegranej w ostatnich minutach meczu z Szombierkami Bytom 2-1 (Rutkowski) w IV kolejce juniorzy II ligi pokonali 5-1 zesp&oa

więcej

2015-09-21 16:59:30
Remis na własne życzenie
UKS Ruch Chorzów 1:1 FC Katowice 6min.FC Katowice 1:0 15min Próba 1:1

więcej

2015-09-21 16:47:44
Rocznik 2005 gr 1: Mecz z Józefką Chorzów.
Jutro, 22 września UKS Ruch Chorzów gr 1 gra mecz ligowy z Józefką Chorzów. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 na "Kresach". Zbórka o godzinie 16:00.