Aktualności

2015-10-03 19:55:09
Juniorzy 2000: Stadion okazał się lepszy.
W derbowym spotkaniu pomiędzy Stadionem Śląskim a UKS-em RUCH Chorzów padł wynik 2:0 dla Stadionu. Pierwsza połowa meczu to pressing oraz zmasowane ataki gospodarzy, już w 2 minucie gry

więcej

2015-10-02 16:50:12
Rocznik 04. Mecz z KS 1 FC Katowice
W czwartkowe popołudnie drużyna rocznika 2004 pokonała na wyjeździe rówieśników z Orlika Ruda Ślaska 1-0 .  Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 25 minucie Igor B

więcej

2015-10-01 14:51:50
Rocznik 2005 gr 1: Zaczynamy rundę rewanżową.
W piątek, 2 października odbędzię się 8 kolejka VI Ligi Okręgowej. UKS Ruch Chorzów zagra na własnym boisku z zespołem SRS Orlik Ruda Śląska. Początek spotkania o 16:30, zbiór

więcej

2015-10-01 14:44:32
Rocznik 2005 gr2: Zaczynamy rundę rewanżową.
W piątek, 2 października odbędzie się 8 kolejka IV Ligi okręgowej. UKS Ruch Chorzów zagra w Rudzie Śląskiej z Gwiazdą. Poczatek spotkania o godzinie 16:00 na boisku przy ul. Czarnoleśn

więcej

2015-09-30 18:05:03
Rocznik 04. Zaczynamy rundę rewanżową.
Po niedzielnym zwycięstwie z Siemianowiczanką 7-2, które dało nam pierwsze miejsce w tabeli,  jutro rozegramy kolejny mecz rozpoczynający rundę rewanżową. Przeciwnikami Niebieskich

więcej

2015-09-29 19:42:33
Rocznik 2005 gr 2: Przegrana z AKS Mikołów
Dziś o godzinie 16:00 odbyło się spotkanie ligowe w ramach 7 kolejki IV Ligi okręgowej: UKS Ruch Chorzów - AKS Mikołów 6:7 (4:6). Bramki:  Brychczy Patryk 3, Wręczycki Oliwier

więcej

2015-09-29 19:19:25
Rocznik 2005 gr 1: Przegrana w Rudzie Śląskiej.
Wczoraj, w spotkaniu ligowym 7 kolejki, UKS Ruch Chorzów (gr 1) rozegrał mecz wyjazdowy z drużyną Wawel Wirek. Niestety "Niebiescy" pierwszy raz w tym sezonie poznali smak porażki

więcej

2015-09-28 22:59:06
Rocznik 2003: Porażka z MUKP-em
Piłkarze UKSu Ruchu Chorzów w 8 kolejce rozgrywek III Wojewódzkiej Ligi Młodzików przegrywają z MUKP Dąbrowa Górnicza 0:5 Czasem trafiają się takie mecze, gdzie ko

więcej

2015-09-27 17:15:39
Juniorzy 2000: Deszczowy mecz, i cenne zwycięstwo
W deszczowy dzień przyszło nam rozegrać mecz rewanżowy z Iskrą Pszczyna, mecz w którym chcieliśmy się zrewanżować i co nam się udało. Od samego początku meczu zagraliśmy pressingie

więcej

2015-09-26 15:33:55
Zwycięstwo
Jastrząb Bielszowice 0:10 UKS Ruch Chorzów D.Goleśny 1bramka K.Kroczek 1bramka D.Próba     2bramki J.Ciepły     1bramka M.Kulesa &nbs