Aktualności

2015-04-23 23:04:01
Polish Soccer Skills
                 Przed młodymi zawodnikami UKS RUCH Chorzów właśnie otwiera się wspaniała możliwość trenowania według metod szkolenia rode

więcej

2015-04-23 22:03:10
JUNIORZY 1996 - Derby na remis
W dzisiejszym derbowym spotkaniu remisujemy 2:2 z drużyną Górnika Zabrze. Juniorzy poszli w ślady seniorów i postanowili podzielić się punktami. Mecz ten mógł podobać się

więcej

2015-04-20 20:31:25
JUNIORZY 1996 - Pewna wygrana w Żywcu
W dordze do Żywca nasi juniorzy spodziewali się cieżkiego meczu, jednak od pierwszych minut nie pozostawili drużynie gospodarzy nadziei na wywalczenie korzystnego rezultatu spotkania. Jako pierwsz

więcej

2015-04-20 12:56:24
Rocznik 2003: Wygrywamy w Będzinie!
Piłkarze UKSu Ruchu Chorzów z rocznika 2003 w drugim swoim meczu w rozgrywkach III Wojewódzkiej Ligi Młodzików wygrywają w Będzinie z tamtejszą Sarmacją 4:3!. Podobnie ja

więcej

2015-04-19 13:56:17
Rocznik 2002: Wyjazdowa porażka...
W meczu wyjazdowym UKS Ruch doznał drugiej porażki w rundzie wiosennej. Mecz dobrze się rozpoczął dla naszego zespołu, już w pierwszej minucie bramkę zdobył Daniel Chliszcz. Niestety po pr

więcej

2015-04-18 16:45:28
Rocznik 2000. Podział punktów w Mikołowie
Podopieczni trenera Bąka zremisowali dziś na wyjeździe 1:1 z AKS-em Mikołów. Mecz był bardzo wyrównany, z szybkimi i składnymi akcjami po obu stronach boiska. W pierwszych  m

więcej

2015-04-17 22:42:26
Rocznik 2004. Druga kolejka rundy wiosennej
W dniu 20.04.2015r. o godz. 16.00 rozegrany zostanie mecz pomiędzy UKS Ruch Chorzów a Orlikiem Ruda Śląska. Zbiórka na boisku Kresy o godz.15.15. Zabieramy: ochraniacze, ortaliony i l

więcej

2015-04-17 20:33:25
Rocznik 2002: Do Rudy Śląskiej po 3 punkty!
W niedziele druga kolejka rundy wiosennej, UKS Ruch Chorzów rozegra wyjazdowe spotkanie z Pogonią Ruda Śląska. Początek spotkania o godzinie 9:00. Zapraszamy wszystkich kibiców oraz

więcej

2015-04-15 20:39:13
Rocznik 04. Rozgrywki wiosenne rozpoczęte.
W pierwszym wiosennym meczu  drużyna Rocznika 2004 uległa na wyjeździe Gwieździe Ruda Śląska 7 : 3 ( 5:0). Po pierwszej, dość słabej  połowie w wykonaniu Niebieskich gospodarze pr

więcej

2015-04-15 00:08:50
Rocznik 2005: Inauguracja rundy
Drużyna rocznika 2005 w dniu 14.04.2015 prowadzona przez trenerów Jana Cieślika i Mirosława Majchrzaka na inaugurację rundy wiosennej rozgromiła drużynę GKS Grunwald Ruda Śląska 16:2 n