Aktualności

2015-04-15 20:39:13
Rocznik 04. Rozgrywki wiosenne rozpoczęte.
W pierwszym wiosennym meczu  drużyna Rocznika 2004 uległa na wyjeździe Gwieździe Ruda Śląska 7 : 3 ( 5:0). Po pierwszej, dość słabej  połowie w wykonaniu Niebieskich gospodarze pr

więcej

2015-04-15 00:08:50
Rocznik 2005: Inauguracja rundy
Drużyna rocznika 2005 w dniu 14.04.2015 prowadzona przez trenerów Jana Cieślika i Mirosława Majchrzaka na inaugurację rundy wiosennej rozgromiła drużynę GKS Grunwald Ruda Śląska 16:2 n

więcej

2015-04-13 23:48:43
Rocznik 2003: Remis w meczu inauguracyjnym
Piłkarze UKSu Ruchu Chorzów z rocznika 2003 zainaugurowali rozgrywki III Wojewódzkiej Ligi Młodzików swojej kategorii wiekowej. Podopieczni trenera Michała Gruchalskiego zremis

więcej

2015-04-12 19:31:47
Rocznik 2000. Nieudany start w lidze.
Zawodnicy rocznika 2000 będą chcieli bardzo szybko zapomniec o pierwszej kolejce ligowej w której to wysoko przegrali bo aż 1:5 z GKS-em GieKSą Katowice. W tym meczu Katowiczanie byli dużo

więcej

2015-04-12 14:42:29
JUNIORZY 1996 - Remis na własnym terenie
Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie pomiędzy drużyną UKS'u a APN GKS Tychy. Mecz od samego początku nabrał bardzo szybkiego tempa. Pierwszą bramkę strzeliła drużyna gości. Do remisu

więcej

2015-04-12 13:11:16
Rocznik 2002: Porażka na inaugurację wiosny
Na inaugurację rundy wiosennej UKS Ruch Chorzów przegrał na własnym boisku z GKS Katowice 2:4 (1:1). Pomimo dobrego początku i prowadzenia, a w drugiej połowie gry w przewadze jednego z

więcej

2015-04-11 12:32:06
Rocznik 04. Inauguracja Ligi Orlik
W pierwszym wiosennym ligowym spotkaniu, podopieczni Trenera Arka Mrochena zmierzą się na wyjeździe z drużyną Gwiazdy Ruda Ślaska. Mecz zaplanowano na godzinę 16.30 na boisku Pogoni Nowy Bytom

więcej

2015-04-10 20:17:38
Rocznik 2002: Start rundy wiosennej
Już w tą niedzielę, 12 kwietnia startują rozgrywki I ligi okręgowej młodzików starszych (D1), UKS Ruch Chorzów na własnym boisku podejmuje GKS Katowice. Początek spotkania o godz

więcej

2015-04-09 13:42:16
Rocznik 2006: Badania Lekarskie
Badania lekarskie rocznika 2006 odbędą się w dniu dzisiejszym o godzinie 18:00.

więcej

2015-04-08 22:24:20
JUNIORZY 1996 - UKS RUCH vs GKS TYCHY
12 kwietnia serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach 18 kolejki Śląskiej Ligi Juniorów Starszych, które odbędzie się na "Kresach" o godzinie 11. Przeciwnikiem nasze