Aktualności

2015-05-28 14:45:19
Rocznik 2002: Passa zwyciestw podtrzymana!
Kolejne zwycięstwo odnotowali wczoraj "Niebiescy", którzy po dobrym spotkaniu wygrali z drużyną MKS Pogoń Ruda Śląska. Pierwszą bramkę zdobyli goście, wybicie bramkarza t

więcej

2015-05-27 13:33:27
Rocznik 2000. Hat-trick Koseli w meczu z Mikołowem
W meczu 9 kolejki ligowej, podopievzni trenera Bąka wygrali swój mecz z AKS-em Mikołów 3:0. Hat-trickiem popisał się Mateusz Kosela zdobywając wszystkie 3 bramki. Niebiescy zdecydo

więcej

2015-05-26 17:15:33
Rocznik 2002: Ligowa środa.
W środę, 27 maja gramy mecz ligowy z Pogonią Ruda Śląska. Po dobrym meczu i zwycięstwie z liderem tabeli w niedziele, liczymy że passa zwycięstw zostanie podtrzymana. Początek spotka

więcej

2015-05-26 11:45:55
Rocznik 04. Zwycięstwo z Grunwaldem.
Niebiescy z rocznika 2004  odnieśli kolejne zwycięstwo , pokonując na swoim terenie rówieśników z GKS Grunwald Ruda Śląska 14-4. Bramki dla UKS-u zdobywali: Bartosz Drabek -

więcej

2015-05-24 21:18:12
Rocznik 2002: Wygrana z liderem !
W dniu dzisiejszym, w spotkaniu wyjazdowym 8 kolejki ligowej trampkarzy D1, UKS Ruch Chorzów po dobrym występie pokonał GKS Katowice. GKS Katowice - UKS Ruch Chorzów

więcej

2015-05-24 17:16:31
Rocznik 04. Informacja o meczu z Grunwaldem
W poniedziałek 25.05.2015r. rozegrana zostanie kolejna seria meczów w Lidze Orlik. Niebiescy z rocznika 2004 zmierzą się "u siebie" z drużyną Grunwaldu Ruda Śląska. Mecz rozpo

więcej

2015-05-24 15:36:58
JUNIORZY 1996 - Porażka z ROW-em
W dniu 23.05 na własnym terenie oddaliśmy 3ptk drużynie ROW-u Rybnik. Pierwsza połowa spotkania należała do naszej drużyny, wygrywając 1:0 schodziliśmy na przerwę. Niestety fatalna postawa j

więcej

2015-05-23 17:07:55
Rocznik 2000. Ewidentnie GieKSa nam nie leży.
W 8 kolejce ligowej ulegliśmy na wyjeździe 3:1 z GKS-em GieKSą Katowice. I połowa meczu bardzo wyrównana chociaż Chorzowianie popełniają kilka prostych błędów, a po jednym z nic

więcej

2015-05-22 19:59:51
Rocznik 2002: Gramy z liderem
Już w niedziele 24 maja zaczynamy rewanże rundy wiosennej I ligi okręgowej (D1). UKS Ruch Chorzów zagra w Katowicach z liderem tabeli, drużyną GKS Katowice. Początek spotkania o

więcej

2015-05-20 21:25:00
Rocznik04.Wspólny trening z Bartłomiejem Babiarzem
Miłą niespodziankę sprawił naszym chłopcom zawodnik Ruchu - Bartłomiej Babiarz , który wspólnie z Trenerem Arkiem poprowadził środowy trening. Nasi zawodnicy mieli okazję podpat