Aktualności

2015-04-19 13:56:17
Rocznik 2002: Wyjazdowa porażka...
W meczu wyjazdowym UKS Ruch doznał drugiej porażki w rundzie wiosennej. Mecz dobrze się rozpoczął dla naszego zespołu, już w pierwszej minucie bramkę zdobył Daniel Chliszcz. Niestety po pr

więcej

2015-04-18 16:45:28
Rocznik 2000. Podział punktów w Mikołowie
Podopieczni trenera Bąka zremisowali dziś na wyjeździe 1:1 z AKS-em Mikołów. Mecz był bardzo wyrównany, z szybkimi i składnymi akcjami po obu stronach boiska. W pierwszych  m

więcej

2015-04-17 22:42:26
Rocznik 2004. Druga kolejka rundy wiosennej
W dniu 20.04.2015r. o godz. 16.00 rozegrany zostanie mecz pomiędzy UKS Ruch Chorzów a Orlikiem Ruda Śląska. Zbiórka na boisku Kresy o godz.15.15. Zabieramy: ochraniacze, ortaliony i l

więcej

2015-04-17 20:33:25
Rocznik 2002: Do Rudy Śląskiej po 3 punkty!
W niedziele druga kolejka rundy wiosennej, UKS Ruch Chorzów rozegra wyjazdowe spotkanie z Pogonią Ruda Śląska. Początek spotkania o godzinie 9:00. Zapraszamy wszystkich kibiców oraz

więcej

2015-04-15 20:39:13
Rocznik 04. Rozgrywki wiosenne rozpoczęte.
W pierwszym wiosennym meczu  drużyna Rocznika 2004 uległa na wyjeździe Gwieździe Ruda Śląska 7 : 3 ( 5:0). Po pierwszej, dość słabej  połowie w wykonaniu Niebieskich gospodarze pr

więcej

2015-04-15 00:08:50
Rocznik 2005: Inauguracja rundy
Drużyna rocznika 2005 w dniu 14.04.2015 prowadzona przez trenerów Jana Cieślika i Mirosława Majchrzaka na inaugurację rundy wiosennej rozgromiła drużynę GKS Grunwald Ruda Śląska 16:2 n

więcej

2015-04-13 23:48:43
Rocznik 2003: Remis w meczu inauguracyjnym
Piłkarze UKSu Ruchu Chorzów z rocznika 2003 zainaugurowali rozgrywki III Wojewódzkiej Ligi Młodzików swojej kategorii wiekowej. Podopieczni trenera Michała Gruchalskiego zremis

więcej

2015-04-12 19:31:47
Rocznik 2000. Nieudany start w lidze.
Zawodnicy rocznika 2000 będą chcieli bardzo szybko zapomniec o pierwszej kolejce ligowej w której to wysoko przegrali bo aż 1:5 z GKS-em GieKSą Katowice. W tym meczu Katowiczanie byli dużo

więcej

2015-04-12 14:42:29
JUNIORZY 1996 - Remis na własnym terenie
Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie pomiędzy drużyną UKS'u a APN GKS Tychy. Mecz od samego początku nabrał bardzo szybkiego tempa. Pierwszą bramkę strzeliła drużyna gości. Do remisu

więcej

2015-04-12 13:11:16
Rocznik 2002: Porażka na inaugurację wiosny
Na inaugurację rundy wiosennej UKS Ruch Chorzów przegrał na własnym boisku z GKS Katowice 2:4 (1:1). Pomimo dobrego początku i prowadzenia, a w drugiej połowie gry w przewadze jednego z