Aktualności

2014-10-05 21:43:38
Przegrana rocznika 2000 z liderem tabeli.
Drużyna rocznika 2000, przegrała swój mecz z liderem tabeli GKS-em Katowice 1:5. Mecz był rozgrywany na boisku Józefki Chorzów. W przekroju całego spatkania, zawodnicy UKS-u

więcej

2014-10-04 11:14:06
Rocznik 2004 - Informacje bieżące
Informacja na temat kolejnego spotkania w lidze Orlik. Przeciwnikiem UKS-u 2004 będzie drużyna Pogoni Nowy Bytom. Mecz odbędzie się 06.10.2014 r  o godzinie 16.00 na " Kresach". Z

więcej

2014-09-30 22:09:53
Kolejna wygrana rocznika 2000
Drużyna rocznika 2000, po bardzo ciężkim i zaciętym meczu, pokonała Sarmację Będzin 1:0 na własnym terenie. Bya to trzecia z rzędu wygrana podopiecznych trenera Bąka. Zwycięską bramkę d

więcej

2014-09-30 09:54:04
Rocznik 2004 .E1 ORLIK Gr I - Wyniki 5 kolejka
W dniu 29.09.2014 rozegrana została piąta kolejka Ligi Orlik E1 gr. 1.Najważniejszym wydarzeniem kolejki jest pierwsze  ligowe zwyciestwo naszej drużyny .Trzy punkty zdobyliśmy w meczu z &nb

więcej

2014-09-29 07:01:03
Rocznik 2004 .E1 ORLIK Gr I - Wyniki 3 i 4 kolejki
Wyniki 3 i 4 kolejki Gr I Orlik E1 przedstawiają sie nastepująco: 3 Kolejka : GKS Urania Ruda Śl.-UKS Szopienice    7:5 GKS Grunwald Ruda Śl.-SRS Gwiazda Ruda Śl.  0-30 AKS Mik

więcej

2014-09-29 02:53:04
Rocznik 2003: Zła passa przerwana!
W meczu 6 kolejki rozegranym awansem drużyna UKS Ruch Chorzów wygrywa z Wyzwoleniem Chorzów 7:3. Tym samym "Niebiescy" przerywają złą passe 3 porażek z rzędu. Bramki d

więcej

2014-09-28 20:17:22
Rocznik 2004- informacje bieżące
Informacja na temat kolejnego meczu w lidze Orlik E1 gr 1. Trampkarze rocznika 2004 rozegrają kolejne spotkanie z rówieśnikami z UKS-u Szopienice. Mecz odbędzie sięw dniu  29.09.2014

więcej

2014-09-27 17:12:58
Niebiescy górą w pojedynku z Jaworznem
Zawodnicy rocznika 2000, odnieśli swoje drugie zwycięstwo, tym razem pokonując u siebie Górnik Jaworzno 2:0 Mecz z Jaworznem był pierwszym meczem rocznika 2000 na nowej sztucznej murawie,

więcej

2014-09-20 23:12:06
Rocznik 2003: Przegrywamy z Mikołowem i Gwiazdą
To nie był dobry tydzień dla naszej drużyny. W środę na własnym boisku drużyna Ruchu przegrała z AKSem Mikołów 2:3, po mimo że na 6 minut do końca prowadziła 2:1. W 54 minucie niesz

więcej

2014-09-20 14:08:42
Rocznik 2000 - Zła passa przerwana.
Drużyna rocznika 2000 wygrała swój pierwszy mecz ligowy 1:4, zdobywjąc 3 pkt na wyjeździe w meczu z SRS GWIAZDĄ RUDA ŚLASKA, w III Lidze Wojewódzkiej. Był to mecz walki, nieukryw