Akademia UKS – Nabór 2024

Witamy na oficjalnej stronie Akademii! Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić nasz program szkoleniowy dla młodych talentów piłkarskich. Nasza Akademia jest miejscem, gdzie młodzi gracze mogą rozwijać swoje umiejętności, pasję i osiągnąć swoje piłkarskie marzenia.

O Akademii

Akademia UKS to nie tylko miejsce treningu – to środowisko, które kształtuje przyszłych zawodników poprzez profesjonalne szkolenie, rozwój osobisty i edukację. Wspieramy młodych piłkarzy w ich drodze do zostania profesjonalistami, dbając o wszechstronny rozwój zarówno na boisku, jak i poza nim.

Programy Szkoleniowe

Nasze programy szkoleniowe są dostosowane do różnych grup wiekowych i umiejętności:

Grupa wiekowa 6-10 lat (Podstawowe Umiejętności Piłkarskie)

• Rozwój podstawowych umiejętności piłkarskich.
  • Zajęcia skupiające się na zabawie i radości z gry.
  • Podstawy pracy zespołowej i fair play.

Grupa wiekowa 11-14 lat (Rozwój Techniki i Gry Zespołowej)

• Doskonalenie techniki gry.
  • Rozwój umiejętności taktycznych.
  • Wprowadzenie do treningu kondycyjnego.

Grupa wiekowa 15-18 lat (Zaawansowane Treningi i Przygotowanie do Kariery)

• Zaawansowane techniki i taktyki piłkarskie.
  • Specjalistyczne treningi kondycyjne i siłowe.
  • Przygotowanie do potencjalnej kariery profesjonalnego piłkarza.

Proces Rekrutacji

Nabór do Akademii UKS jest otwarty dla wszystkich młodych talentów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Aby wziąć udział w naborze, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie lub przesłanie zgłoszenia przez zakładkę kontakt.

Jak się zgłosić:

• Wypełnij formularz zgłoszeniowy online.
  • Możesz również skontaktować się z nami mailowo, wysyłając zgłoszenie na adres: kontakt (małpa) uksruchchorzow.pl
  • W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia i nazwiska, daty urodzenia, krótkiego opisu doświadczenia piłkarskiego oraz informacji kontaktowych.

Dlaczego warto dołączyć do Akademii UKS?

• Profesjonalne szkolenie pod okiem doświadczonych trenerów.
  • Możliwość rozwoju w jednym z najbardziej znanych klubów piłkarskich w Polsce.
  • Dostęp do najlepszych obiektów treningowych i sprzętu.
  • Szansa na rozwój nie tylko sportowy, ale i osobisty.
  • Możliwość reprezentowania barw Ruch Chorzów w rozgrywkach młodzieżowych.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Wszelkie zapytania dotyczące Akademii, procesu rekrutacji czy programów szkoleniowych prosimy kierować poprzez zakładkę kontakt na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio mailowo na adres: kontakt (małpa) uksruchchorzow.pl

Dołącz do nas i rozpocznij swoją piłkarską podróż z UKS!