MAREX CUP 2018

W dniu 03 luty 2018, na hali sportowej MORiS-u Chorzów przy ulicy Dąbrowskiego 113, odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej U-13, "MAREX CUP" III Memoriał Stanisława Penara, którego organizatorem jest firma MAREX wraz UKS-em RUCH CHORZÓW i AKADIEMIĄ PIŁKARSKĄ "RUCH" CHORZÓW S.A.

W turnieju oprócz dwóch naszych drużyn czyli UKS RUCH CHORZÓW I i UKS RUCH CHORZÓW II, udział wezmną takie drużyny jak: AP RUCH CHORZÓW S.A, TS AKS CHORZÓW, CLEPARDIA KRAKÓW, MOSiR JASTRZĘBIE, ZANTKA CHORZÓW i APN KNURÓW.

Zmagania piłkarskie rozpoczną się o godz. 9:00, przed rozpoczęciem turnieju zostaną rozlosowane dwie grupy, do których trafią poszczególne drużyny.

Zapraszamy wszystkich kibiców 3 lutego na halę do Chorzowa, aby dopingować młodym piłkarzom.

2018-01-24 21:37:30

Szymon Pańko