Poznaliśmy rywali w rundzie wiosennej

Śląski Związke Piłki Nożnej - Podokręg Katowice, w komunikacie nr 37/2017, podał składy lig na rundę wiosenną 2018.
Terminarze do poszczególnych rozgrywek zostaną podane po zatwierdzeniu przez Podokręg.

I oraz II Wojewódzka Liga Juniorów Starszych A1, (1999 i 2000), rozgrywa swoje mecze systemem JESIEŃ -WIOSNA!

Poniżej przedstawiamy jak wyglądają poszczególne składy lig.

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1 2001 i mł. Grupa 4 Katowice - Sosnowiec
1.  UKS  Ruch  Chorzów  (Spadkowicz z II Ligi)
2.  GKS  GieKSa 2 Katowice
3.  Zagłębie  S.A. 2 Sosnowiec
4.  LKS  Pogoń  Imielin
5.  AKS  Niwka  Sosnowiec
6.  KP    Warta  Zawiercie
7.  PKS Józefka  Chorzów (Awans z IV Ligi Katowickiej)
8.  KS Unia  Dąbrowa Górnicza (Awans z IV Ligi Sosnowieckiej)


IV Liga Katowicka Juniorów Młodszych B1 2001/2002 i mł.
1.  UKS  Ruch  2  Chorzów  (Spadkowicz z III Ligi)
2.  MKS  Siemianowiczanka - Rosomak Siemianowice Śląskie (Spadkowicz z III  Ligi)
3.  LKS  Unia  Kosztowy
4.  GKS  GieKSa 3  Katowice
5.  AKS  Mikołów
6.  GKS  Urania  Ruda Śląska
7.  SRS  Gwiazda Ruda Śląska
8.  GKS  Grunwald Ruda Śląska (Awans z V Ligi)


V Liga Katowicka Juniorów Młodszych B1 2001/2002 i mł.
1. KS  Hetman  Katowice  (Spadkowicz z IV Ligi)
2. KS GTV  Stadion Śląski  2  Chorzów
3. UKS  Szopienice
4. MKS  Pogoń  Ruda Śląska
5. LGKS Podlesianka  Katowice
6. UKS  Ruch  3  Chorzów  (Awans z VI Ligi)


III Liga  Wojewódzka  Trampkarzy Starszych C1 2003 i mł. Grupa  4 Katowice - Sosnowiec
1.  MUKP  Dąbrowa Górnicza (Spadkowicz z II Ligi)
2.  GKS GieKSa Katowice (Spadkowicz z II Ligi)
3.  BKS  Sarmacja Będzin
4.  St.  Orbita  Bukowno
5.  PKS Józefka Chorzów
6.  UKS  Ruch  Chorzów
7.  GKS  Grunwald Ruda Śląska (Awans z IV Ligi Katowickiej)
8.  KS Górnik  Jaworzno  (Awans z IV Ligi Sosnowieckiej)


III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2 -2004 i mł. Grupa  4 Katowice - Sosnowiec
1.  MUKP   Dąbrowa Górnicza
2.  UKS  Ruch  Chorzów
3.  St.  Orbita  Bukowno
4.  BKS   Sarmacja  Będzin
5.  KP Warta  Zawiercie
6.  KS Górnik  Jaworzno
7.  GKS  GieKSa 2 Katowice (Awans z IV Ligi Katowickiej)
8.  Zagłębie 2  S.A. Sosnowiec (Awans z IV Ligi  Sosnowieckiej)


III Liga  Wojewódzka Młodzików Starszych D1 2005 i mł. Grupa  4 Katowice - Sosnowiec
1. GKS  GieKSa  Katowice
2. Zagłębie S.A. Sosnowiec
3. LKS  Unia Kosztowy
4. KS GTV Stadion Śląski Chorzów
5. UKS  Ruch  Chorzów
6. KKS  Czarni  Sosnowiec
7. BKS  Sarmacja Będzin (Awans z IV Ligi Sosnowieckiej)
8. Ruch  Chorzów  S.A  (Awans z IV Ligi  Katowickiej)


VI Liga  Katowicka  Młodzików Młodszych  D2  2006 i mł.
1. MKS  Mysłowice
2. UKS  Bonito  Murcki Katowice
3. UKS  Victoria  Katowice
4. SKF  Red Box  Katowice
5. MKS  Pogoń 2 Ruda Śląska
6. TP Jastrząb  Ruda Śląska
7. ŚKS  Naprzód Lipiny Świętochłowice
8. UKS  Ruch  Chorzów
9. MKS Siemianowiczanka Rosomak
10. MKS  Śląsk Świętochłowice 
+ Drużyny Nowozgłoszone


V Liga  Katowicka  Orlików Starszych E1 2007 i mł.
1.  UKS  Ruch  Chorzów 
2.  UKS  Jedność  2  Siemianowice Śląskie
3.  GKS  Katowice
4.  KS Slavia  Ruda Śląska
5.  GKS  Urania  Ruda Śląska
6.  GKS  Wawel  Rusa Śląska
7.  SMS  2  Ruda Śląska
8.  APN  Siemianowice Śląskie


VI  Liga Katowicka Orlików Starszych E1 2007 i mł.
1.  MKS  Śląsk Świętochłowice
2.  TS AKS  Chorzów
3.  APN  Katowice
4.  LKS   Unia  Kosztowy
5.  PKS  Józefka 2  Chorzów
6.  TP Jastrząb  Ruda Śląska
7.  UKS  Szopienice
8.  UKS  Ruch  2  Chorzów


Regulaminy rozgrywek zostaną opublikowane  dopiero, gdy  składy grup będą pewne – wtedy zostaną ustalone zasady awansów i spadków.
Wszelkie i ewentualne zmiany w składach lig, zostaną systematycznie wprowadzane.


 

2018-01-07 14:30:28


Michał Milewski

2002



więcej

TABELA
ZespółPkt.
SKS Gwarek Zabrze40
GKS Gieksa Katowice S.A.38
KS Rozwój Katowice31
KS Skra Częstochowa28
BTS Rekord Bielsko-Biała27
Zagłębie S.A. Sosnowiec26
KS Górnik Zabrze S.S.A.21
KS GKS 1962 Jastrzębie20
KS GTV Stadion Śląski Chorzów20
GKS Piast S.A.Gliwice19
KS ROW 1964 Rybnik17
Tyski Sport S.A17
UKS Ruch Chorzów15
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski12
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała9
LKS Zapora Wapienica0
Więcej