Przekaż 1% podatku – darmowy program e-PIT

Z początkiem 2018 roku wznawiamy akcję „Niebieski 1%”. Każdy podatnik może w swoim rozliczeniu podatkowym (PIT) bezpłatnie i niezależnie od wysokości swoich dochodów przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, jaką jest Uczniowski Klub Sportowy „Ruch” Chorzów.

UKS Ruch Chorzów chcąc stale podnosić poziom szkolenia, wyposażenia i przeciwdziałania patologiom społecznym poprzez sport dzieci i młodzieży zwraca się w uprzejmą prośbą o wsparcie z tego tytułu.

Można to uczynić w sposób tradycyjny wpisując numer KRS (0000346319) w pole nr 137 w druku PIT-37 lub korzystając z Programu e-pity klikając na link - https://www.e-pity.pl/pit-2017-program-online-epity-2018-KRS-0000346319--1008 , gdzie nasz numer KRS jest wstawiony automatycznie.

Aby pobrać bezpłatny program, po kliknięciu w link lub banner należy wybrać opcję „Pobierz”, z zakładki aktywne deklaracje. Po instalacji można przejść do wypełnienia PIT-u.

Będąc partnerem Ruchu Chorzów S.A. naszym celem jest także zasilanie szeregów pierwszego zespołu. W ostatnich latach z UKS-u do Ruchu trafili chociażby: Maciej Urbańczyk, Miłosz Trojak, Michał Helik, Kamil Lech, Przemysław Bargiel, Jakub Wagner, Michał Koj, Michał Rutkowski, Bartłomiej Kulejewski, Dominik Małkowski, Patryk Sikora czy Jakub Bielecki.

Środki pozyskane w zeszłym roku przeznaczone zostały na naszych podopiecznych w postaci koszulek polo, koszulek treningowych, piłek oraz dofinansowania obozu letniego.

Okaż “niebieskie” serce i przekaż 1% swojego podatku na szkolenie kolejnych niebieskich talentów.

Numer KRS: 0000346319
Nazwa OPP: Uczniowski Klub Sportowy “Ruch” Chorzów

Możesz także wspomóc UKS Ruch Chorzów przekazując darowiznę na numer konta ING Banku Śląskiego: 47 1050 1243 1000 0022 9181 3166.

Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy!

Uczniowski Klub Sportowy
                                       "RUCH"