Awans Clearexu do finałów MP U-20

Młodzieżowa drużyna Clearexu Chorzów, która w większośći reprezentowana jest przez naszych juniorów starszych, wywalczyła dziś w Chrzanowie awans do Mistrzostw Polski w futsalu U-20.

Na turnieju w Chrzanowie, Chorzowianie rozegrali trzy mecze dwa wygrywając i jeden zremisowali.

W pierwszym meczu Clearex pokonał gospodarzy Fablok Chrzanów 3:1, bramki zdobyli Ogiński Kamil (dwie bramki) i Przybylski Bartłomiej. W drugim meczu zremisowali z wicemistrzami Polski do lat 18-tu, MKS-em Trzebinia 4:4, bramki zdobyli Sokół Radosław (dwie bramki), po jednej Rodasik Jakub i Przybylski Bartłomiej. natomiast w ostatnim meczu Chorzowianie pokonali 2:0, AZS UŚ KATOWICE 2:0, obie bramki zdobył Sokół Radosław i tym samym Radek został królem strzelców turnieju.

Finanały MP U-20, na które udadzą się Chorzowianie odbędą się w Łęczycy w dniach 15-17 grudnia 2017.

Skład Clearexu Chorzów: Puzio Patryk (Clearex Chorzów), Walak Przemysław (Spójnia Zebrzydowice), Gorol Robert, Ogiński Kamil, Rodasik Jakub, Manjura Krzysztof, Penkala Dawid, Pasieka Jakub, Pasieka Szymon, Wrodarczyk Michał, Aleszkiewicz Denis, Sokół Radosław, Przybylski Bartłomiej (wszyscy UKS RUCH CHORZÓW), Bidelski Łukasz (ŚKS Naprzód Lipiny)
Trener: Lubas Jakub
Opiekun: Dobrzyński Wojciech

Gratulujemy młodzym zawodnikom awansu do finałow i życzymy powodzenia.

2017-11-12 18:44:56

Daniel Żyłka