Eliminacje MMP w Futsalu - Clearex Chorzów

W najbliższą niedzielę w Chrzanowie, o godz.9:30 na hali sportowej MOKSiR przy ul. Kusocińskiego, odbędzie sie turniej eliminacyjny do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-20.

W tegorocznych eliminacjach udział bierze drużyna Clearexu Chorzów, którą reprezentować będą zawodnicy naszego klubu, z roczników 1999 i 2000, a tymi zawodnikami są: Ogiński Kamil, Rodasik Jakub, Gorol Robert, Manjura Krzysztof, Sokół Radosław, Aleszkiewicz Denis, Wrodarczyk Michał, Przybylski Bartłomiej, Pasieka Jakub, Pasieka Szymon, Penkala Dawid.

Oprócz Clearexu, w turnieju udział wezmną jeszcze takie drużyny jak: Fablok Chrzanów (gospodarz turnieju), AZS UŚ Katowice, MKS Trzebinia.
Drużyny zagrają na turnieju systemem każdy z każdym, i dwa najlepsze zespoły awansują do turnieju finałowego w Łeczycy 15-17 grudnia 2017.

Poniżej podana jest rozpiska meczy Clearexu Chorzów

Fablok Chrzanów - Clearex Chorzów, godz.9:30
Clearex Chorzów - MKS Trzebinia, godz.12;10
Clearex Chorzów - AZS UŚ Katowice, godz.14:00