Niebieskie derby Ruchu...

Na bocznym boisku Ruchu Chorzów, odbyły się dziś niebieskie derby Ruchu, gdzie naprzeciwko siebie stanęły dwie drużyny z erką na piersi, gospodarz KS RUCH CHORZÓW S.A i nasza drużyna juniorów starszych UKS RUCH CHORZÓW.
Mecz wygrali niebiescy z Cichej 6, pokonując UKS 3:1. Pomimo przegranego meczu, śmiało możemy stwierdzić że mecz był bardzo ładnym widowiskiem, gdzie nasza drużyna bardzo dobrze grała piłką i stwarzała ciekawe i groźne sytuacje. Pierwsi na prowadzenie wyszli juniorzy UKS-u po bramce Żyłki w 24 min. Tuż przed przerwą wyrównał Szkucik.
W drugiej połowie Ruch S.A dłużej utrzymywał się przy piłce i częściej zagrażał naszej bramce, aplikując nam jeszcze dwa gole, którymi autorami byli po raz drugi Szkucik i Kulejewski.
Obie drużyny pokazały dziś kawał dobrej piłki.

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1 (1999/2000)
KS RUCH CHORZÓW - UKS RUCH CHORZÓW  3:1 (1:1)

Bramka dla UKS-u: Żyłka 24`
Bramki dla Ruchu: Szkucik 40`, 61`, Kulejewski 54`

Napomnienia: -----

Skład UKS-u: Bury - Kołodziej, Kulisz, Manjura, Skóra - Krawczyk (Kowalczyk 85`), Łebko (Tomecki 85`), Przybylski (Kowalski 30`), Żyłka (Schulke 80`) - Danecki (Wesołowski 70`), Śróda (Majka 57`)

Rezerwa: Galicki

Trener: Wagner Grzegorz
II Trener: Jarczyk Sławomir
Kierownik drużyny: Kapałka Krzysztof
Kapitan: Łebko Łukasz

Skład Ruchu: Byszewski - Zięba, Kulejewski, Jaworek - Wiszyński, Bogusz, Winciersz, Górecki (Świątczak 46`) - Piwko (Krawczyk 79`), Wdowik (Mielczarek 85`) - Szkucik

Rezerwa: Bielecki, Tarasz, Sikora

Trener: Psykała Ireneusz
II Trener: Sobota Mateusz
Kpaitan: Zięba Dominik

Następne spotkanie; TYSKI SPORT S.A. - UKS RUCH CHORZÓW  11.10.2017, godz. 15:30, TYCHY

Więcej zdjęć w galerii na podstronie rocznika 1999. Informacje o meczu, galerie dostępne również na stronach www.niebiescy.pl oraz na stronie Akademi Piłkarskiej Ruchu Chorzwów

Źródło: własne