Wakacje z Ruchem ......

 

Utworzono: czwartek, 13, lipiec 2017 07:53

Akademia Piłkarska Ruch Chorzów oraz UKS Ruch Chorzów serdecznie zapraszają wszystkie dzieci z roczników 2007 - 2012 do wzięcia udziału w sierpniowych treningach piłkarskich!

Doskonalenie umiejętności piłkarskich poprzez świetną zabawę to wspaniała alternatywa dla tych, którzy w sierpniu nie planują wyjazdu na wakacyjny wypoczynek.  Na każdego uczestnika naszej akcji "Wakacje z Ruchem" czeka pamiątkowa koszulka!

Trener Koordynator grup naborowych, Łukasz Bereta: Przed nami trzecia edycja akcji "Wakacje w Ruchu". W poprzednich latach cieszyła się ona dużym zainteresowaniem, liczymy więc na to, że i teraz będzie podobnie. Istotne jest to, że wychodzimy z inicjatywą nie tylko do zawodników naszej Akademii, bądź UKS-u Ruch Chorzów, ale do wszystkich dzieci - chłopców, dziewczynek - które chciałyby aktywnie spędzać popołudnia na świeżym powietrzu. Każdy jest u nas mile widziany.

Nauka przez zabawę, kontakt z rówieśnikami, poznanie podstawowych zasad fair-play, przeżywanie pierwszych zwycięstw i porażek - wszystko to wpływa na dzieci bardzo pozytywnie. Dzięki temu ucza się one dobrej organizacji, zwiększają pewność siebie i podnoszą samoocenę. Proponujemy aktywny wypoczynek w ruchu z Ruchem. Startujemy 1 sierpnia - treningi odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek o tej samej porze. Dodatkowo każdy z uczestników naszej akcji otrzyma pamiątkową koszulkę treningową.

Zaplanowane na drugi miesiąc wakacji zajęcia będą odbywały się na boisku Kresy w Chorzowie przy ul. Wolności 139 w każdy wtorek oraz czwartek w godzinach od 16.30 do 18.00.

Pierwszy trening odbędzie się we wtorek, 1 sierpnia.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 80 złotych - opłatę należy uiścić trenerom prowadzącym na pierwszym treningu. 

Młodzi piłkarze proszeni są o zabranie ze sobą stroju sportowego, obuwia przystosowanego do gry na sztucznej nawierzchni oraz niegazowanego napoju.

Odpowiedzi na wszelkie pytania udziela Trener Koordynator grup naborowych, Łukasz Bereta - tel: 517 545 329.


Serdecznie zapraszamy!

Źródło: własne

Foto: Katarzyna Wojtek

 

2017-07-14 10:45:23


Dominik Tomala

2006więcej

TABELA
ZespółPkt.
UKS Ruch Chorzów0
Ruch Chorzów SA0
KS Rozwój Katowice0
SKS Gwarek Zabrze0
KS ROW 1964 Rybnik0
Tyski Sport S.A0
KS GTV Stadion Śląski Chorzów0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała0
Polonia Bytom0
KKS Czarni Sosnowiec0
KS Górnik Zabrze S.S.A.0
TS Czarni - Góral Żywiec0
GKS Gieksa Katowice S.A.0
Zagłębie S.A. Sosnowiec0
BTS Rekord Bielsko-Biała0
MKP Odra centrum Wodzisław Śląski0
Więcej