Wakacje z Ruchem ......

Utworzono: czwartek, 13, lipiec 2017 07:53

Akademia Piłkarska Ruch Chorzów oraz UKS Ruch Chorzów serdecznie zapraszają wszystkie dzieci z roczników 2007 - 2012 do wzięcia udziału w sierpniowych treningach piłkarskich!

Doskonalenie umiejętności piłkarskich poprzez świetną zabawę to wspaniała alternatywa dla tych, którzy w sierpniu nie planują wyjazdu na wakacyjny wypoczynek.  Na każdego uczestnika naszej akcji "Wakacje z Ruchem" czeka pamiątkowa koszulka!

Trener Koordynator grup naborowych, Łukasz Bereta: Przed nami trzecia edycja akcji "Wakacje w Ruchu". W poprzednich latach cieszyła się ona dużym zainteresowaniem, liczymy więc na to, że i teraz będzie podobnie. Istotne jest to, że wychodzimy z inicjatywą nie tylko do zawodników naszej Akademii, bądź UKS-u Ruch Chorzów, ale do wszystkich dzieci - chłopców, dziewczynek - które chciałyby aktywnie spędzać popołudnia na świeżym powietrzu. Każdy jest u nas mile widziany.

Nauka przez zabawę, kontakt z rówieśnikami, poznanie podstawowych zasad fair-play, przeżywanie pierwszych zwycięstw i porażek - wszystko to wpływa na dzieci bardzo pozytywnie. Dzięki temu ucza się one dobrej organizacji, zwiększają pewność siebie i podnoszą samoocenę. Proponujemy aktywny wypoczynek w ruchu z Ruchem. Startujemy 1 sierpnia - treningi odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek o tej samej porze. Dodatkowo każdy z uczestników naszej akcji otrzyma pamiątkową koszulkę treningową.

Zaplanowane na drugi miesiąc wakacji zajęcia będą odbywały się na boisku Kresy w Chorzowie przy ul. Wolności 139 w każdy wtorek oraz czwartek w godzinach od 16.30 do 18.00.

Pierwszy trening odbędzie się we wtorek, 1 sierpnia.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 80 złotych - opłatę należy uiścić trenerom prowadzącym na pierwszym treningu.

Młodzi piłkarze proszeni są o zabranie ze sobą stroju sportowego, obuwia przystosowanego do gry na sztucznej nawierzchni oraz niegazowanego napoju.

Odpowiedzi na wszelkie pytania udziela Trener Koordynator grup naborowych, Łukasz Bereta - tel: 517 545 329.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: własne