I Memoriał Gerarda Cieślika

W dniu dzisiejszym, na kompleksie sportowym "KRESY",odbył się I Memorioał Gerarda Cieślika.
Impreza miała na celu promować sport i kulturę fizyczną wśród młodzieży.

W memoriale udział wzięły drużyny rocznika 2008, czysto wywodzące się z miasta Chorzów, a mianowicie UKS RUCH CHORZÓW, AP RUCH CHORZÓW, AKS CHORZÓW, ZANTKA CHORZÓW, AKS CEZ WYZWOLENIE CHORZÓW, GTV STADION ŚLĄSKI, PKS JÓZEFKA CHORZÓW, JASKÓŁKI CHORZÓW.

Oprócz zmagań naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej, odbył się także turniej rodziców danych klubów biorących udział w imprezie.

Na wszystkich zawodników tych dużych i tych małych czekały puchary oraz medale, ponieważ podczas imprezy nie było przegranych ani wygranych, organizator Miasto Chorzów, zadecydowało że uchonoruje wszystkich biorących udział w turniejach równo.

Oprócz zmagań piłkarskich, dla najmłodszych były zorganizowane gry i zabawy na boisku B.
Impreza cieszyła sie bardzo dużym zainteresowaniem co było widać po biorących udział w niej zawodników, dzieci oraz rodziców.

Bardzo obszerną galerię z I Memoriału Gerarda Ciślika możecie państow zobaczyć klikając TUTAJ!

2017-06-25 18:53:09

Dominik Zieliński