Środowe mecze UKS-u..

Wczoraj odbyły się dw mecze w ktrych zagrały nasze drużyny, niestety oba mecze zakończyły się nie po naszej myśli.
Juniorzy starsi w derbach Chorzowa przegrali z Ruchem Chorzów S.A, natomiast trampkarze rocznika 2003 zostali pokonani w Dąbrowie Górniczej.



I WOJEWODZKA LIGA JUNIORÓW A1 (1998)
UKS RUCH CHORZÓW - KS RUCH CHORZÓW S.A  1:2  (1:0)

Bramka dla UKS-u: Kowalski 28`
Bramki dla Ruchu: Sikora 50` (samobójcza Kapałka  87`)

Żółte kartki dla UKS-u: Kowalski 66`, Kuc 79`, 83`
Żólte kartki dla Ruchu: Nowakowski 90+4`

Czerwona kartka dla UKS-u: Kuc 83` (efekt dwóch żóltych)

Skład UKS-u  Król - Gorol, Kapałka, Kowalski, Krawczyk - Kuc, Ogiński (Schulke 46`), Skóra (Przybylski 76`), Sokół (Kosela 56`) - Wieczorek, Żyłka

Rezerwa: Torba, Bryniarski, Durczok, Kosela, Przybylski, Schulke

Skład Ruchu: Tarasz - Pawlas (Starzyński 46`), Zięba, Górecki, Wiszyński - Mielczarek, Sikora, Piwko (Nowakowski 46`), Lewandowski (Slyusarenko 90`) - Szkucik, Balicki

Rezerwa: Paszek, Slyusarenko, Nowakowski, Starzyński

Czas gry 2x45 min

Trener: Wagner Grzegorz
II tremerz: Jarczyk Sławomir
Kierownik drużyny: Lesik Tomasz
Obsługa medyczna: Tatarek Anna
Kapitan: Wieczorek Szymon

Następny mecz: Koniec sezonu 2016/2017
 

III WOJEWÓDZXKA LIGA TRAMPKARZY C2 (2003)
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA - UKS RUCH CHORZÓW  2:1 (1:1)

Bramka dla UKS-u: Pochała 8`
Bramki dla MUKP: 21`, 60`

Napmnienia:-----

Skład: Mendera, Banasiuk, Lipik, Kaczmarek, Hartstein, Kulesa, Gansiniec, Górecki, Szkoda, Kocjan, Pochała, Chmiel, Manjura, Woźnica, Samol, Cebula, Cieśla, Waszczyszyn

Zmiany lotne
Czas gry: 2x35 min

Trener: Łukasik Igor
Kierownik drużyny: Manjura Sebastian
Kapitan: Lipik Mateusz

Następny mecz: UKS RUCH CHORZÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN  10.06.2017 Chorzów (Kresy), godz. 11:00

Źródło: własne/extranet

2017-06-08 19:51:30


Jakub Wagner



więcej

TABELA
ZespółPkt.
Ruch Chorzów SA30
SKS Gwarek Zabrze27
BTS Rekord Bielsko-Biała21
KS Rozwój Katowice19
Tyski Sport S.A18
GKS Gieksa Katowice S.A.17
KS Górnik Zabrze S.S.A.16
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała15
Zagłębie S.A. Sosnowiec14
UKS Ruch Chorzów12
KS GTV Stadion Śląski Chorzów9
KKS Czarni Sosnowiec9
KS ROW 1964 Rybnik7
TS Czarni - Góral Żywiec6
Bytomski Sport S.A.6
MKP Odra centrum Wodzisław Śląski3
Więcej