Orliki 2007: I etap Deichmann Minimistrzostwa..

Zawodnicy naszych Orlików wzięli udział w I etapie turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2017, które dla nszej grupy odbywają się w Miasteczku Śląskim. Każdy z klubów biorących udział w tych rozgrywkach występował jako wybrane przez siebie państwo.
Nasi młodzi zawodnicy swoje mecze rozgrywali jako Niemcy, do naszej grupy trafiły także takie zespoły/państwa jak: Anglia, Francja, Polska, Włochy, Argentyna, Portugalia, Hiszpania, Brazylia, Szwajcaria, Chorwacja, Nigeria, Walia

W minioną sobotę 22 kwietnia w pierwszym etpie turnieju, nasi zawodnicy jako Niemcy rozegrali dwa spotkania obydwa wygrane.
Pierwsze wygrywając dosyć łatwo z Hiszpanią 5:0 (bramki - Mateusz Sęktas x3, Daniel Kapuśniak, Tomasz Gołębiowski), a drugie z Nigerią 2:1 (bramki - Paweł Tkocz, Mateusz Sęktas).

Nasz zespół reprezentują: Paweł Tkocz, Jakub Pastuszka, Kacper Krause, Mateusz Sęktas, Maksymilian Wójcik, Dominik Zieliński, Szymon Cieślik, Daniel Kapuśniak, Dominik Kiełtyka, Tomasz Gołębiowski.
Trenerem naszej drużyny jest - Cieślik Jan.

Następny etap turnieju odbędzie się 6 maja.

2017-04-25 18:57:42

Mikołaj Kacperski