Prezentacja naszego klubu .......

Uczniowski Klub Sportowy "Ruch" Chorzów zaprasza do współpracy wszystkie firmy i osoby, które chciałyby pomóc w polepszeniu warunków do szkolenia piłkarzy.

UKS powstał w 2004 roku i jest Organizacją Pożytku Publicznego. W ramach swojej działalności prowadzi zajęcia piłkarskie dla dzieci i młodzieży, w których uczestniczy łącznie około 250 zawodników zarówno z Chorzowa, jak i miast ościennych. Klub posiada 13 grup szkoleniowych. Dziesięć z nich bierze udział w rozgrywkach Śląskiego Związku Piłki Nożnej - 4 zespoły juniorskie oraz 6 zespołów trampkarskich.

W pierwszej drużynie Ruchu Chorzów występuje aktualnie ośmiu wychowanków Uczniowskiego Klubu Sportowego: Maciej Urbańczyk, Michał Helik, Kamil Lech, Przemysław Bargiel, Jakub Wagner, Michał Koj, Miłosz Trojak oraz Bartosz Gęsior.

Klub oferuje cztery formy współpracy:

• Sponsor - tytuł dla Sponsora, który wspiera klub przez minimum 6 miesięcy. W zamian klub oferuje umieszczenie reklam Sponsora na stronie www, kalendarzach, spodenkach meczowych.

• Partner - tytuł dla firmy / organizacji, która wspiera klub okazjonalnie. W zamian klub oferuje umieszczenie reklam na stronie www.

• Sponsor techniczny - tytuł dla Sponsora, który zapewnia klubowi sprzęt sportowy, wodę, odżywki, materiały i urządzenia biurowe, produkcję materiałów reklamowych (kalendarze, banery, pamiątki), inne materialne, niefinansowe potrzeby klubu. W zamian klub oferuje umieszczenie reklam Sponsora na stronie www, kalendarzach i pamiątkach, koszulkach meczowych (w przypadku ich zakupu).

• Partner medialny - tytuł dla partnera współpracującego z klubem w zakresie reklamy, umieszczającego w swoich kanałach przekazu reklamy klubu, logo, komunikaty o wydarzeniach.
Przypominamy również o możliwości przekazania 1% swojego podatku na szkolenie kolejnych Niebieskich talentów w UKS-ie Ruch Chorzów.

Numer KRS: 0000346319
Nazwa OPP: Uczniowski Klub Sportowy "Ruch Chorzów"

UKS można także wesprzeć poprzez przekazanie darowizny na numer konta ING Banku Śląskiego: 47 1050 1243 1000 0022 9181 3166.

Prezentację możecie państwo zobaczyć na stronie naszego partnera Niebiescy.pl oraz klikając TUTAJ

2017-03-26 20:22:19

Sergiusz Kasprzak