Rocznik 2002: Turniejowy weekend - 2 razy na pudle

Trampkarze starsi rocznika 2002, w miniony weekend wzięli udział w dwóch turniejch halowych,  na których dwa razy stanęli na podium.

​W sobotę 14 stycznia podopieczni trenera Seweryna Siemianowskiego, udali się do Jastrzębia Zdroju, na X Piłkarski Międzynarodowy Memoriał im G. Kolosy, A. Stepeckiego i J. Tyszkiewicza.
W turnieju wzięli udział takie drużyny jak: MOSiR Jastrzębie, UKS RUCH CHORZÓW, Naprzód Rydłutowy, MFK Rużomberok, Odra Wodzisław, Wyzwolenie Chorzów, MKS Siemianowice oraz Granica Ruptawa.

​Po emocjonujących pojedynkach UKS RUCH CHORZÓW zajmuje ostatecznie III miejce w turnieju. Natomiast dwóch naszych zawodników zdobyło nagrody indywidualne, Patryk Ślusarek za najlepszego strzelca turnieju i Tomasz Nowak który okazał się najlepszym bramkarzem.

Drugi turniej w którym nasz zespoł wziął udział odbył się w Szopienicach gdzie Niebiescy zdobywają II miejsce a nagrodę za najlepszego bramkazra ponownie zdobył Tomasz Nowak.

​Gratulujemy całej drużynie za II i III miejsce w obu turniejach.

2017-01-16 11:28:18

Szymon Kaizik