Rocznik 2003: III i VI miejsce w Woźnikach..

Trzecie oraz szóste miejsce zajęli nasi zawodnicy na I Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej w Woźnikach.
​Zajęliśmy dwa miejsca, dlatego że nasza drużyna początkowo przyjechała do Woźnik jako jedność, lecz ze względu na fakt że jedna z drużyn nie dojechała na dzisiejszy turniej, sztab szkoleniowy naszej drużyny w porozumieniu z organizatorem postanowił że UKS RUCH CHORZÓW wystai dwa zespoły.

Obie nasze drużyny grały na przemian mecz po meczu, częściowo wymieniająć się zawodnikami, co pod koniec było widać poprzez zmęczenie szybkim graniem.
​UKS RUCH CHORZÓW piłkarsko wypadł bardzo dobrze, jedna z naszych drużyn zajęła III miejsce, a druga VI.
Lecz na wyróżnienie zasłużyli wszyscy zawodnicy którzy wzięli udział w turnieju.

​Klasyfikacja końcowa turnieju wygląda następująco:
1. AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC
2. JUVENTUS ACADEMY I PIEKARY ŚL.

3. UKS RUCH CHORZÓW I
4. OLIMPIA HUTA STARA
5. JUVENTUS ACADEMY II PIEKARY ŚL

6. UKS RUCH CHORZÓW II