Juniorzy 2000: Deszczowy mecz, i cenne zwycięstwo

W deszczowy dzień przyszło nam rozegrać mecz rewanżowy z Iskrą Pszczyna, mecz w którym chcieliśmy się zrewanżować i co nam się udało. Od samego początku meczu zagraliśmy pressingiem co już zaowocowało zdobyciem bramki w 12 minucie, przez Pawła Nowaka.
Zawodnicy gości po stracie bramki zaczęli śmielej atakować i kilkakrotnie zagroźili naszej bramce ale jak się okazało bezskutecznie. Mecz nabrał tempa i co chwilę mogliśmy zauważyć szybkie akcje po obu stronach boiska.
W drugiej połowie praktycznie nic się nie zmieniło, w dalszym ciągu obie drużyny atakują, ale to Niebieskim udało się zdobyć drugą bramkę, tym razem na listę strzelców wpisał się Mateusz Winciersz w 64 minucie gry.
Chorzowinie pokazali że porażka którą zanotowali w pierwszej rundzie rozgrywek w Pszczynie była przypadkiem w pracy i w dzisiejszym meczu pewnie wygrywamy 2:0.
Po wygranym meczu awansowaliśmy o jedno miejsce w tabeli i odskoczyliśmy Iskrze na 3 pkt.
Gratulujemy naszym zawodnikom za wygrany mecz, a już za tydzien czeka nas ciężkie spotkanie z liderem tabeli Stadionem Śląskim na ich terenie.
Czas gry 2x40 min.
Bramki dla UKS-u zdobyli - Nowak Paweł 12`, Winciersz Mateusz 64`