Niebieskie 1,5% – wspieraj przyszłość Ruchu!

Rozpoczyna się akcja składania zeznań rocznych PIT za 2022 r. Krajowa Administracja Skarbowa udostępni dziś podatnikom wypełnione formularze w usłudze Twój e-PIT. Przypominamy o możliwości bezpłatnego przekazania części swojego podatku na rzecz Centrum Szkolenia Ruchu Chorzów. W tym roku to już nie 1 a 1,5%!

W ubiegłym roku przekazaliście na szkolenie „Niebieskiego narybku”, blisko 100 tys. zł, za co serdecznie dziękujemy i zapewniamy, że w tym roku również każda złotówka, będzie służyć rozwojowi młodych adeptów spod znaku „eRki”.

 


 

JAK PRZEKAZAĆ 1,5 % PODATKU?

To bardzo proste i NIC NIE KOSZTUJE! Wymaga jedynie wpisania poniższego numeru KRS w zeznaniu podatkowym:

KRS 0000346319 (OPP: Uczniowski Klub Sportowy "Ruch" Chorzów")

Pamiętajcie! Każda pomoc finansowa pozwoli na dalsze podnoszenie poziomu szkolenia w Centrum Szkolenia Ruchu! Spora grupa ludzi wciąż jest przekonana, że te kilka złotych, przekazanych za pomocą rozliczenia podatkowego, niewiele może zmienić. Nic bardziej mylnego! Ta z pozoru niewielka kwota może zdziałać wiele dobrego!

Od lat Akademia Piłkarska Ruchu i Uczniowski Klub Sportowy Ruch Chorzów, działające teraz wspólnie pod szyldem Centrum Szkolenia Ruchu Chorzów, przygotowują zawodników do gry w pierwszym zespole „Niebieskich”. Wychowujemy setki młodych ludzi, ucząc ich nie tylko piłkarskiego rzemiosła, ale także odpowiednich życiowych postaw, szacunku i odpowiedzialności. W świat wypłynęło już wielu zawodników, m.in. Michał Helik, Martin Konczkowski, Maciej Urbańczyk, Kamil Grabara, Mateusz Bogusz, czy też ostatnio Antoni Franke. Wychowankowie regularnie trafiają do pierwszej drużyny Ruchu, a kolejnych talentów nie brakuje!

Obecnie w pierwszej drużynie „Niebieskich” znajdują się zawodnicy, którzy przeszli w Ruchu niemal wszystkie szczeble szkolenia, jak np. Patryk Sikora, Jakub Bielecki czy Tomasz Wójtowicz.

Każdy z Was ma realną szansę wsparcia szkolenia przyszłości Ruchu Chorzów! Liczy się każda złotówka! Za każde wsparcie gorąco dziękujemy!

Więcej informacji uzyskacie u koordynatora ds. pozyskania 1,5% podatku - Wojciecha Pandla, tel. 784 037 962.

 

2023-03-30 20:55:20
więcej

TABELA
ZespółPkt.
Zagłębie S.A. Sosnowiec55
SKS Gwarek Zabrze50
KS Rozwój Katowice49
GKS Piast Gliwice S.A47
KP GKS Tychy S.A.45
KS Ruch Radzionków40
BTS Rekord Bielsko-Biała39
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała38
Bytomski Sport Polonia Bytom 37
UKS Ruch Chorzów36
KS Stadion Śląski Chorzów30
KS ROW 1964 Rybnik30
KOS Victoria 1922 Częstochowa14
UKS Warszowice0
Więcej