Nasze drużyny na zgrupowaniu w Rybniku ...

W raz z rozpocęciem ferii zimowych, drużyny naszego klubu rozpoczęły tegoroczne zgrupowania zimowe w Rybniku - Kamieniu, w Ośrodku Przygotowań Sportowych "Olimpia". W pierwszym turnusie (14-19.02.2023) w hotelu zakwaterowali się nasi młodzi zawodnicy rocznika 2010, 2011 i 2012, wraz z trenerami Konradem Grosmanem, Wojciechem Basamanowiczem i Szymonem Tutajem.

Drużyny młodzików młodszych i orlików zostały rozlokowane w pełni komfortowych pokojach, a do swojej dyspozycji w czasie wolnym mieli szereg atrakcji, które umilały czas pomiędzy treningami. Wzrost formy zapewniały treningi na pełnowymiarowym boisku oraz na hali. Trenerzy wykorzystali również znajdującą się w ośrodku siłownie oraz park z malowniczym stawem, nad którym odbywały się treningi motoryczne. Każdego dnia odbywały się trzy jednostki treningowe, ponadto nasze zespoły rozegrały mecze kontrolne. Na zmęczonych zawodników czekała odnowa biologiczna w postaci jacuzzi i sauny, a o odpowiednie ładowanie energii dbała kuchnia restauracji Olimpia, która uzupełniała utracone podczas wysiłku składniki.

Obecnie w Rybniku - Kamieniu na zgrupowaniu przebywają juniorzy młodsi naszego klubu, którzy pod wodzą trenerów Rafała Florczyka, Michała Gruchalskiego i Gabriela Czai, szlifują swoją formę i przygotowują się do wiosennych rozgrywek ligowych.

2023-01-22 12:47:01

GKS Piast Gliwice S.A30