Niebieski 1% - informacja i podziękowanie!

W imieniu dzieci i młodzieży Centrum Szkolenia Ruchu Chorzów, (UKS Ruch Chorzów i AP Ruch Chorzów) serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie w postaci przekazania 1% swojego podatku.

W tym roku udało nam się zebrać 99 850,34 zł. Dzięki wpływom sfinansowaliśmy już zakup sprzętu sportowego i treningowego w postaci koszulek treningowych, strojów meczowych, piłek i innych trenażerów, które będą służyć wszystkim naszym podopiecznym. Dofinansowaliśmy także imprezy organizowane dla naszych zawodników.  Pozostałe środki wykorzystywane są na bieżące funkcjonowanie oraz rozwój klubu w ramach działalności pożytku publicznego.

W imieniu całej społeczności Uczniowskiego Klubu Sportowego "Ruch" Chorzów, jak i Akademii Piłkarskiej "Ruch" Chorzów raz jeszcze ogromnie DZIĘKUJEMY ABSOLUTNIE WSZYSTKIM, którzy wsparli naszą akcję „Niebieski 1%”! Mamy nadzieję, że dokonując przyszłorocznych rozliczeń również o nas nie zapomnicie!

Razem możemy więcej!

2022-11-18 21:47:33