Cztery dni - dziewięć spotkań..

Przez najbliższe 4 dni, nasze drużyny rozegrają dziewięć spotkań ligowych.  Nasi najstarsi juniorzy zmotywowani ostatnimi swoimi meczami, podejmą w sobotę na własnym boisku drużynę Rekordu Bielsko Biała.

Juniorzy młodsi występujący w III Wojewódzkiej lidze B1 w przeciągu 4 dni rozegrają dwa mecze ligowe, pierwszy z nich rozegrają w dniu jutrzejszym w Imielinie gdzie stawką będzie fotel vicelidera rozgrywek, natomiast drugie spotkanie także wyjazdowe rozegrają we wtorek w Siemianowicach z MKS-em Simianowiczanka o godz. 17:00.

Druga drużyna juniorów młodszych w niedzielę w Chorzowie zmierzy się z GKS-em Wawel Wirek.


Rozkład jazdy na najbliższe cztery dni, przedstawiamy poniżej:

 
CENTRUM SZKOLENIA RUCH CHORZÓW

SOBOTA 06.11.2021:

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1  03/04
UKS RUCH CHORZÓW - BTS REKORD BIELSKO BIAŁA
06.11.2021 - Chorzów ul. Lompy 10a - godz. 11:00

III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  05/06
LKS POGOŃ IMIELIN - UKS RUCH CHORZÓW
06.11.2021 - Imielin ul. Hallera 37a - godz. 11:00

VI OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH C2  2008
UKS RUCH CHORZÓW - MKS ZANTKA CHORZÓW
06.11.2021 - Chorzów "KRESY" - godz. 9:00

NIEBIESKA 2 LIGA ADLERKÓW E2  2012
UKS RUCH CHORZÓW -AKS WYZWOLENIE CHORZÓW
06.11.2021 - Chorzów "KRESY B" - godz. 11:00
 

NIEDZIELA 07.11.2021:

IV OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1 05/06
UKS RUCH II CHORZÓW - GKS WAWEL WIREK
07.11.2021 - Chorzów : KRESY" - godz. 9:00

IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY C1  2007
BKS SPARTA KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW
07.11.2021 - Szopienice ul 11 Listopada 16 - godz. 11:00
 

PONIEDZIAŁEK 08.11.2021:

VII OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E1  2011
UKS RUCH CHORZÓW - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
08.11.2021 - Chorzów "KRESY" - godz. 14:00

NIEBIESKA 2 LIGA ADLERKÓW E2 2012
UKS SZOPIENICE - UKS RUCH CHORZÓW
08.11.2021 - Szopienice ul. 11 Listopada 16 - godz. 17:00
 

WTOREK 09.11.2021:

III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  05/06
MKS SIEMIANOWICZANKA - UKS RUCH CHORZÓW
09.11.2021 - Siemianowice "PSZCZELNIK" - godz. 17:00
 

2021-11-05 18:57:14


Szymon Podgrodzki



więcej

TABELA
ZespółPkt.
Ruch Chorzów SA37
GKS Piast S.A.Gliwice34
KS Górnik Zabrze S.S.A.27
GKS Tychy S.A.27
KS Ruch Radzionków24
UKS Ruch Chorzów24
KS Rozwój Katowice24
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała22
BTS Rekord Bielsko-Biała21
Zagłębie S.A. Sosnowiec21
Bytomski Sport Polonia Bytom SP. Z.O.O21
KS Stadion Śląski Chorzów20
GKS Gieksa Katowice S.A.19
KS ROW 1964 Rybnik15
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski8
MKS Zaborze0
Więcej