Siedem punktów w trzech meczach..

Dwa zwycięstwa i jeden remis to bilans dzisiejszych spotkań naszych drużyn, juniorzy młodsi występujący w II Wojewódzkiej Lidze B1, w wyjazdowym spotkaniu zremisowali z Sarmacją Będzin 1:1, gdzie od 19 minuty gry Chorzowianie wyszli na prowadzenie i dopiero w 89 minucie meczu gospodarze doprowadzili do wyrównania.
Trampkarze rocznika 2007 pokonali dzis w Siemianowicach tamtejszą Jednośc 9:2, natomiast dwucyfrowym wynikiem mogą się pochwalić podopieczni trenera Konrada Grosmana, którzy na własnym obiekcie pokonali Gwaizdę Ruda Śląska 10:0.

CENTRUM SZKOLENIA RUCH CHORZÓW

III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1 05/06
BKS SARMACJA BĘDZIN - UKS RUCH CHORZÓW  1:1  (0:1)

Bramka dla UKS-u: Nadziałek 19`
Bramka dla Sarmacji: 89`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Jasnoch (Jakubowski 46`) - Wójtowicz, Wielgos, Klytta, Gawroński (Zintel 62`) - Woronicz (Adamski Karol 68`), Skolud, Rota (Arciszyński 82`), Ceglarek - Barczyk (Podstawa 55`), Nadziałek (Śmietana 55`)

Rez: Ryszczyk

Trener: Rafał Florczyk
Kierownik drużyny: Sebastian Manjura
Kapitan: Marcin Ceglarek

V OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY C1  2007
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE  - UKS RUCH CHORZÓW 2:9 (0:4)

Bramki dla UKS-u: Góra 13`, 38`, 58`, 73`, Kocot 67`, 72`, 79`, Pawłowski 19`, Wencel 29`
Bramki dla Jedności: 46`, 48`

Kadra UKS-u: Włodarski, Rother, Furman, Graczyk, Góra, Mazur, Pawłowski, Piech, Pikulski, Marek, Wencel, Zaremba, Kocot, Syguła, Czyba, Zieliński, Bendkowski

Trener: Sławomir Jarczyk
Kierownik drużyny: Michał Piech

VI OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH C2  2008
UKS RUCH CHORZÓW - SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA  10:0 (6:0)

Bramki dla UKS-u: Zieliński 2`, 20`, Tomala 11`, 16`, 23`,  Czapek 15`, Raczkowiak 39`, 57`, Wrona 48`, Jęszczok 75`

Kadra UKS-u: Palenta, Kwaśniewski, Błaszczyk, Borowiec, Jęszczok, Koma, Łanecki, Raczkowiak, Strugalski, Tomala, Trawiński, Wrona, Czapek, Zieliński, Węgiel

Trener: Konrad Grosman
Kierownik drużyny: Bartosz Koma
Opieka medyczna: Kornelia Lesik
Kapitan: Jakub Jęszczok