Pewne zwyciestwo A1 i hattrick Giemsy..

Juniorzy starsi po bardzo ciekawym inauguracyjnym spotkaniu, pokonali dziś na własnym obiekcie drużynę Odry Centrum Wodzisław 5:2.
Zawodnicy UKS-u wyszli na boisko bardzo zmotywowani i to oni w pierwszych 45 minutach gry byli zespołem dominującym a nasz napastnik Damian Giemsa można powiedzieć że wpisał się na listę strzelców czterokrotnie, zdobywając hattricka dla Niebieskich oraz niefortunnie jedno trafienie samobójcze.
  Druga połowa meczu była już bardziej wyrównana gdzie Wodzisławiania zdołali zdobyć dwie bramki. Chorzowianie a dokładnie Sebastian Beer oraz Mateusz Garbocz, także w drugiej części gry trafiali do bramki Odry. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla UKS-u.