ZEBRANIE RODZICÓW - ZAPRASZAMY

Szanowni Rodzice AdleRków i nie tylko!

Zapraszamy Państwa na zebranie, które odbędzie się w środę, 4 sierpnia o godz. 18.30  na trybunie górnej stadionu przy ul. Cichej 6.

Podczas spotkania, na które oprócz rodziców dzieci z roczników 2017 - 2012 zapraszamy również wszystkich chętnych rodziców starszych zawodników Centrum Szkolenia AP&UKS Ruch Chorzów, każdy z Państwa będzie mógł m.in. zapoznać się z bieżącymi sprawami, ideą szkolenia w Ruchu Chorzów, nadchodzącymi zmianami, a także uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

Tuż po spotkaniu ogólnym rodzicom dzieci, które w dniach 23 - 29 sierpnia wezmą udział w obozie letnim w Nowinach zostaną przekazane najważniejsze informacje dotyczące zgrupowania.

W imieniu Zarządu oraz trenerów prowadzących zapraszamy serdecznie!

Jeśli życzyliby sobie Państwo, aby podczas spotkania został poruszony jakiś szczególny temat zachęcamy do przesyłania swoich sugestii na adres akademia@ruchchorzow.com.pl.

2021-07-23 12:31:18

Damian Giemsa