Weekend z UKS-em Ruch Chorzów !

Przez najbliższe 3 dni odbędzie się 11 spotkań, gdzie drużyny naszego klubu będą walczyć o ligowe punkty w swoich kategoriach wiekowych.
Najstarsi juniorzy występujący w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych A1, w niedzielę podejmą na własnym obiekcie zespół Zagłębia Sosnowiec. W Katowickiej klasie A, nasza drużyna w sobotę uda się do Rudy Śląskiej aby tam rozegrać mecz z liderem tabeli Grunwaldem Ruda Śląska.
Juniorzy młodsi B1, w II WLJM także w sobotę na własnym boisku podejmą swoich rówieśników z Zagłębia Sosnowiec.


I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1  02/03
UKS RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC
16.05.2021 - Chorzów ul. Lompy 10a - godz. 11:30

KATOWICKA KLASA "A" VITASPORT
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA - UKS RUCH CHORZÓW
15.05.2021 - Ruda Śląska ul. Kłodnicka 54 - godz. 12:00

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  04/05
UKS RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC
15.05.2021 - Chorzów "KRESY" - godz. 14:00

III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  04/05
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE - UKS RUCH CHORZÓW
16.05.2021 - Wojkowice ul. Kusocińskiego 1 - godz. 9:00

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY C1  2006
KS 1 FC KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW
16.05.2021 - Katowice ul. Siwka 6 - godz. 14:00

IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY C2  2007
UKS RUCH CHORZÓW - SMS RUDA ŚLĄSKA
16.05.2021 - Chorzów ul. Filarowa - godz. 8:00

V OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY C2  2007
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE - UKS RUCH CHORZÓW
15.05.2021 - Siemianowice "PSZCZELNIK" - godz. 13:00

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D1  2008
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - UKS RUCH CHORZÓW
16.05.2021 - Ruda Śląska 7 - godz. 13:00

VI OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D1  2008
GKS GieKSa III KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW
16.05.2021 - Katowice ul. Siwka 2 - godz. 10:00

IV OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E2 2011 "ADLERKI"
UKS RUCH CHORZÓW - BKS SPARTA KATOWICE
17.05.2021 - Chorzów "KRESY" - godz. 18:00
 

2021-05-14 18:59:54


Igor Duda

2003



więcej

TABELA
ZespółPkt.
GKS Piast S.A.Gliwice69
BTS Rekord Bielsko-Biała58
KS Górnik Zabrze S.S.A.57
GKS Tychy S.A.51
KS GKS 1962 Jastrzębie50
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała49
Zagłębie S.A. Sosnowiec48
KS Skra Częstochowa42
KS Rozwój Katowice41
GKS Gieksa Katowice S.A.41
KS ROW 1964 Rybnik36
UKS Ruch Chorzów36
KS Stadion Śląski Chorzów35
KS Ruch Radzionków27
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski15
MKS Zaborze13
Więcej