Dziękujemy za Wasz ''Niebieski 1%'' podatku!

W ubiegłym roku połączyliśmy siły z Akademią Piłkarską "RUCH" Chorzów zapewniając Was, że każda przekazana złotówka w ramach akcji "Niebieski 1%" podatku zostanie wydatkowana na dzieciaki z obu szkółek spod znaku "Niebieskiej eRki". Tak też się dzieje!

Dzięki wpływom z ubiegłorocznej akcji - łącznie 77593,49 zł - sfinansowaliśmy jak dotąd zakup ponad 2000 koszulek treningowych, zakupiliśmy cztery bramki dla AdleRków oraz dwie większe dla starszych zawodników, dofinansowaliśmy akcje "Niebieski Tydzień ExtRa" i "Zakończenie lata", zorganizowaliśmy również podarunki na Dzień Dziecka, jak i Mikołaja dla ponad 600 zawodników UKS-u i AP!  Komplety meczowe, narzutki, piłki to tylko niektóre z zakupów, jakimi będziemy chcieli się chwalić!

Każdy, kto przy wypełnianiu PIT-u zdecydował się na ujawnienie swoich danych osobowych otrzymał już od nas listowne podziękowania, natomiast z tego miejsca dziękujemy absolutnie wszystkim, którzy wsparli naszą akcję "Niebieski 1%" podatku! 

Mamy nadzieję, że dokonując tegorocznych rozliczeń również o nas nie zapomnicie! 

W imieniu całej społeczności Uczniowskiego Klubu Sportowego "Ruch" Chorzów jak i Akademii Piłkarskiej "Ruch" Chorzów raz jeszcze ogromnie DZIĘKUJEMY!!

2021-01-12 20:45:34


Dawid Kostorz

2004więcej

TABELA
ZespółPkt.
Ruch Chorzów SA37
GKS Piast S.A.Gliwice34
KS Górnik Zabrze S.S.A.27
GKS Tychy S.A.27
KS Ruch Radzionków24
UKS Ruch Chorzów24
KS Rozwój Katowice24
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała22
BTS Rekord Bielsko-Biała21
Zagłębie S.A. Sosnowiec21
Bytomski Sport Polonia Bytom SP. Z.O.O21
KS Stadion Śląski Chorzów20
GKS Gieksa Katowice S.A.19
KS ROW 1964 Rybnik15
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski8
MKS Zaborze0
Więcej