Dziękujemy za Wasz ''Niebieski 1%'' podatku!

W ubiegłym roku połączyliśmy siły z Akademią Piłkarską "RUCH" Chorzów zapewniając Was, że każda przekazana złotówka w ramach akcji "Niebieski 1%" podatku zostanie wydatkowana na dzieciaki z obu szkółek spod znaku "Niebieskiej eRki". Tak też się dzieje!

Dzięki wpływom z ubiegłorocznej akcji - łącznie 77593,49 zł - sfinansowaliśmy jak dotąd zakup ponad 2000 koszulek treningowych, zakupiliśmy cztery bramki dla AdleRków oraz dwie większe dla starszych zawodników, dofinansowaliśmy akcje "Niebieski Tydzień ExtRa" i "Zakończenie lata", zorganizowaliśmy również podarunki na Dzień Dziecka, jak i Mikołaja dla ponad 600 zawodników UKS-u i AP!  Komplety meczowe, narzutki, piłki to tylko niektóre z zakupów, jakimi będziemy chcieli się chwalić!

Każdy, kto przy wypełnianiu PIT-u zdecydował się na ujawnienie swoich danych osobowych otrzymał już od nas listowne podziękowania, natomiast z tego miejsca dziękujemy absolutnie wszystkim, którzy wsparli naszą akcję "Niebieski 1%" podatku! 

Mamy nadzieję, że dokonując tegorocznych rozliczeń również o nas nie zapomnicie! 

W imieniu całej społeczności Uczniowskiego Klubu Sportowego "Ruch" Chorzów jak i Akademii Piłkarskiej "Ruch" Chorzów raz jeszcze ogromnie DZIĘKUJEMY!!

2021-01-12 20:45:34


Kamil Trawiński

2009więcej

TABELA
ZespółPkt.
Ruch Chorzów SA21
GKS Piast S.A.Gliwice16
KS Stadion Śląski Chorzów15
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała15
KS Górnik Zabrze S.S.A.15
KS Ruch Radzionków13
GKS Tychy S.A.12
KS Rozwój Katowice10
UKS Ruch Chorzów9
BTS Rekord Bielsko-Biała9
GKS Gieksa Katowice S.A.8
Bytomski Sport Polonia Bytom SP. Z.O.O7
Zagłębie S.A. Sosnowiec6
KS ROW 1964 Rybnik3
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski1
MKS Zaborze0
Więcej