AdleRki na Football-on extRa!

Nasze AdleRki jako pierwsze w nowym roku miały możliwość powrotu na zieloną murawę!
Już 4 stycznia "Niebieski" narybek rozpoczął serię czterech intensywnych dni extra, podczas których miał możliwość brania udziału nie tylko w treningach piłkarskich!

Mali Niebiescy rozegrali w tym czasie trzy mini turnieje - Puchar Polski, Ligę Mistrzów oraz Mistrzostwa Świata, a podczas losowania drużyn każdy z zawodników musiał wykazać się zarówno sprawnością fizyczną, jak i intelektualną.
Turnieje te były zwieńczeniem dnia, podczas którego oprócz zwyczajowego treningu odbywały się też zajęcia ogólnorozwojowe z elementami sztuk walki pod okiem GB Spartan, czy też doskonalące technikę strzału w obecności zawodników I drużyny Ruchu - Marcina Kowalskiego, Piotra Kwaśniewskiego, Bartłomieja Kulejewskiego, oraz byłego już zawodnika Ruchu Chorzów - Mateusza Winciersza.

Dla naszych podopiecznych zorganizowaliśmy również wyjątkowy trening koordynacyjny - na rudzkiej hali Football-on stanęły dwa "dmuchańce"!

Już od jutra, 11 stycznia, wszystkie nasze AdleRki wracają do regularnych treningów, tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z pierwszego tygodnia ferii! Było extRa!

Obszerniejsza galeria z trenigów Adlerków na Football=on extRa znajdziecie państwo na stronie Akademii Piłkarskiej Ruchu Chorzów, klikając ba poniższe zdjęcie zostaniecie przekierowani na stronę www Akademii!

Źródło: AP Ruch Chorzów
Foto: Anna Bargiel