Weekend z UKS-em...Wyniki !

Dwa dni, osiem spotkań, dwa zwycięstwa i niestey sześć porażek, oto bilans zmagań weekendowych naszego klubu !!

Nasi najtarsi juniorzy rocznika 02/03, pokonali w Zaborzu tamtejszy MKS aż 1:4, w Katowickiej klasie A, w niedzienym spotkaniu z Hetmanem Katowice odnieśliśmy zwycięsto 2:0, niestety juniorom młodszym występującym w II WLJM B1 nie udało się się wygrać w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem i doznali porażki 5:0

Wszystkie wyniki sobotnich spotkań, przedstawiamy poniżej:


I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1  02/03
MKS ZABORZE - UKS RUCH CHORZÓW  1:4  (1:2)

Bramki dla UKS-u: Milewski 19`, Panewski 24`, Kocjan 82`, Breitkopf 90`
Bramka dla Zaborza: 37`

Żółta kartka dla UKS-u: Milewski 42`

Czerwona kartka dla Zaborza 18`

Kadra UKS-u: Nadolski - Kwas (Manjura 70`), Stępień, Niemczyk, Midziałek (Andres 46`) - Beer, Milewski, Jankowski (Kocjan 46`), Balon - Panewski (Hajk 70`), Breitkopf

Rez: Iskała, Górecki, Niechciał

Trener: Grzegorz Wagner
II trener: Mateusz Karcz
Kierownik drużyny: Tomasz Lesik
Kapitan: Dominik Kwas

KATOWICKA KLASA "A" VITASPORT
UKS RUCH CHORZÓW - KS HETMAN KATOWICE  2:0 (0:0)

Bramki dla UKS-u Spodzieja 71`, 80`

Żółte kartki dla Hetmana: 50`,68`, 70`, 
Czerwona dla Hetmana: 71`

Kadra UKS-u: Iskała - Andres, Midziałek, Niechciał, Jachna - Manjura, Kocjan (Fulczyk 82`), Kocjan, Hajk (Spodzieja 65`) - Kardas (Górecki 46`), Bienek (Widuch 46`)- Chrobok (Krysiak 82`)

Rez: Nadolski

Trener: Sławomir Jarczyk
Kierownik drużyny: Grzegorz Penkala
Obsługa medyczna: Kornelia Lesik
Kapitan: Mateusz Niechciał

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  04/05
ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - UKS RUCH CHORZÓW  5:0  (2:0)

Bramki dla Zagłębia: 1`, 26`, 52`, 57`, 61`

Żółta kartka dla Zagłębia: 72`

Kadra UKS-u: Duda ( Kowaluk64`) - Rygusiak (Podstawa 46`), Kostorz, Adamczyk (Bańczyk 79`), Hartstein - Klytta (Skolud 34`), Cichoń (Grabocz 60`), Ceglarek (Adamiec 64`), Małysek (Patrzykąt 24`) - Smaluch, Woźny

Trener: Rafał Florczyk
Kierownik drużyny: Sebastian Manjura
Kapitan: Dawid Kostorz

III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  04/05
KKS CZARNI SOSNOWIEC - UKS RUCH CHORZÓW  5:2 ((3:1)

Bramki dla UKS-u: Żak 31`, 86`
Bramki dla Czarnych: 14`, 35` (rzut karny), 37`, 67`, 87`

Kadra UKS-u: Kowaluk - Matracki, (Rączka 73`) Gajewski (Barczyk 80`), Gawroński, Wójtowicz - Tomczak (Wielgos 62`), Graboń (Wiktor 65`), Żak, Górski (Ryszczak 90+6`) - Szneider, Nadziałek (Śmietana 62`)

Rez: Kmiecik

Trener: Michał Gruchalski
Kierownik drużyny: Marek Latos
Kapitan: Jan Wójtowicz

IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH C2  2007
LKS UNIA KOSZTOWY - UKS RUCH CHORZÓW 7:3  (3:0)

Bramki dla UKS-u: Kaduk, Grzymkowski, Puchacz

Kadra UKS-u: Kacperski - Pańko, Kaduk, Zieliński, Czapek, Mil, Białas, Puchacz, Litkowski, Sonita, Nowak K, Szczurek, Ciołek, Czaja, Grzymkowski, Nowak B, Fudalej

Trener: Igor Łukasik
Kierownik drużyny: Mariusz Fudalej

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D1  2008
UKS RUCH CHORZÓW - KS LECHIA 06 MYSŁOWICE  2:6 (0:3)

Bramki dla UKS-u: Furman 53`, Tomala 60`
Bramki dla Lechii: 3`, 6`, 22`, 38` 40`, 59`

Kadra UKS-u:  Kwaśniewski, Raczkowiak, Błaszczyk, Trawiński, Hamela, Łanecki, Sienkiewicz, Węgiel, Tomala, Borkowicz, Dawidziuk, Borowiec, Szymanek, Furman

Trener: Konrad Grosman
Obsługa medyczna: Kornelia Lesik

VI OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D1  2008
TP JASTZRĄB BIELSZOWICE - UKS RUCH CHORZÓW  6:1 (1:0)

Bramka dla UKS-u: Koma 51`
Bramki dla Jastrząbia: 14`, 36`, 43`, 57`, 59`, 60`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Palenta - Jęszczok, Koma, Czech, Marek, Klety, Kawczyński, Gruszka, Kubicki, Olejniczak, Tyrol, Strugalski, Wrona, Wcisło, Kabalski

Trener: Grzegorz Bąk
Kierwonik drużyny: Bartosz Koma
Kapitan: Maksymilian Czech

VI OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D2  2009
LKS POGOŃ IMIELIN - UKS RUCH CHORZÓW  6:2

Bramki dla UKS-u: Błaszczyk, Raczkowiak







 

2020-09-13 18:30:31


Maciej Mozler

2005



więcej

TABELA
ZespółPkt.
KS Górnik Zabrze S.S.A.24
GKS Tychy S.A.21
RKS Raków Częstochowa S.A.21
Ruch Chorzów SA18
GKS Piast S.A.Gliwice15
KS Stadion Śląski Chorzów14
KS ROW 1964 Rybnik13
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała13
BTS Rekord Bielsko-Biała12
Zagłębie S.A. Sosnowiec10
UKS Ruch Chorzów9
GKS Gieksa Katowice S.A.8
KS GKS 1962 Jastrzębie7
KS Skra Częstochowa7
KS Ruch Radzionków7
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski4
MKS Zaborze3
KS Rozwój Katowice1
Więcej