Wielki Finał "WAKACJI z RUCHEM"

Tegoroczne "Wakacje z Ruchem" dobiegły końca. I były one dla nas, choć mamy nadzieję, że i uczestników bardzo szczególne.

Zwyczajowo w lipcu cieszyliśmy się urlopami, rodzinnymi wyjazdami, tymczasem pandemia pokrzyżowała wiele planów wyjazdowych i dzieci zmuszone zostały pozostać w domach. Stąd też właśnie zrodził się pomysł przeniesienia prowadzonej wspólnie z Akademią Piłkarską "Ruch" Chorzów akcji na pierwszy miesiąc wakacji. 
Okazał się on bardzo trafiony - wzięła w niej udział rekordowa liczba 95 uczestników!  Dziewięć treningów pod okiem wykwalifikowanej kadry trenersiej, a po nich, dzięki Stowarzyszeniu Kibice Razem - Ruch Chorzów ulubiony przez dzieciaki pop-corn, słodkości, baloniki oraz "Niebieskie" gadżety. Dziękujemy!

A czym byłyby "Wakacje z Ruchem" bez finałowej akcji na płycie głównej stadionu przy ul. Cichej 6?

To już tradycja! Mnóstwo zabawy, torów przeszkód, ćwiczeń z udziałem i pod okiem pierwszego zespołu Ruchu oraz jego sztabu szkoleniowego, wyjście na murawę w akompaniamencie hymnu naszego Klubu oraz mecz z seniorami, który, tradycyjnie, zakończył się "wygraną" bajtli, a do tego loteria fantowa dla rodziców! 

Z tego miejsca dziękujemy właśnie rodzicom, którzy pozwolili dzieciom nie siedzieć w domu . Udział Waszych dzieci w tegorocznej akcji, oprócz ich i naszej radości, szerokich uśmiechów na twarzach ma również i inny pozytywny skutek. Wypatrujcie informacji o tym w najbliższy poniedziałek! 

Mamy nadzieję, że spotkamy się z wszystkimi po raz kolejny za rok, tymczasem ogłaszamy, że przynajmniej pod względem sportowym, wakacje uznajemy za zakończone i wraz z Akademią Ruchu Chorzów, serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2011 - 2016 na tradycyjne treningi, których inauguracja nastąpi 3 sierpnia! Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ

ZAKOŃCZENIE "WAKACJI Z RUCHEM" - LIPIEC 2020


 
 

   

   

   

    

   

   

   

   

   

 

 

2020-07-31 14:32:25


Dominik Niemczykwięcej

TABELA
ZespółPkt.
KS GKS 1962 Jastrzębie0
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski0
KS Ruch Radzionków0
BTS Rekord Bielsko-Biała0
KS Skra Częstochowa0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała0
GKS Piast S.A.Gliwice0
Zagłębie S.A. Sosnowiec0
MKS Zaborze0
UKS Ruch Chorzów0
KS Stadion Śląski Chorzów0
GKS Tychy S.A.0
KS ROW 1964 Rybnik0
RKS Raków Częstochowa S.A.0
KS Rozwój Katowice0
GKS Gieksa Katowice S.A.0
Ruch Chorzów SA0
Więcej