Wakacji z Ruchem nie będzie? Będą! Start 2 lipca !

 

 

Przekorny Adler w swoim stylu obwieścił światu, że w tego lata nasza akcja "Wakacje z Ruchem" nie odbędzie się. I po części miał rację! Nie odbędzie się jak to było w zwyczaju w sierpniu, ale miesiąc wcześniej, albowiem startujemy już 2 lipca!

W imieniu UKS-u Ruch Chorzów oraz Akademii Piłkarskiej Ruch Chorzów zapraszamy serdecznie wszystkie bajtle, nie tylko "Niebieskie", urodzone w latach 2010 - 2016 do wzięcia udziału w wakacyjnych zajęciach piłkarskich, które będą się odbywać w każdy wtorek oraz czwartek lipca o godz. 17.00 na boisku Kresy w Chorzowie przy ul. Wolności 139.

Doskonalenie umiejętności piłkarskich poprzez świetną zabawę to wspaniała alternatywa dla tych, którzy w pierwszym miesiącu wakacji nie planują wyjazdu na wypoczynek. 

Na każdego uczestnika naszej akcji "Wakacje z Ruchem" czeka pamiątkowa jubileuszowa koszulka, a ostatnie zajęcia odbędą się na płycie głównej stadionu przy ul. Cichej! 

Wykwalifikowana kadra trenerska, nauka przez rozrywkę, kontakt z rówieśnikami, poznanie podstawowych zasad fair-play, a do tego  aktywne spędzenia czasu na świeżym powietrzu - wszystko to na pewno wpłynie na to, że na twarzach dzieci zagości szeroki uśmiech!

Ważne! 

W związku z wciąż obecnymi obostrzeniami dotyczącymi pandemii Covid 19, a przede wszystkim mając na uwadze zdrowie dzieci i trenerów treningi będą przeprowadzone zgodnie z wytycznymi rządowymi i  Ministerstwa Zdrowia oraz Sportu. 

Warunkiem uczestnictwa dziecka w akcji jest podpisanie deklaracji członkowskiej, RODO oraz oświadczenia, które można znaleźć TUTAJ. Dokumenty można wydrukować i wypełnić wcześniej przesyłając je na mail akademia@ruchchorzow.com.pl lub uczynić to na miejscu zbiórki - w tym wypadku prosimy o odpowiednio wcześniejsze przybycie. 

Zajęcia będą odbywały się na boisku Kresy w Chorzowie przy ul. Wolności 139 w każdy wtorek i czwartek lipca w godzinach od 17.000 do 18.30.

Pierwszy trening odbędzie się w czwartek, 2 lipca.

Koszt udziału w zajęciach wraz z ubezpieczeniem wynosi 150 złotych - opłatę wraz z wypełnionymi dokumentami należy uiścić osobie odpowiedzialnej za jej przyjęcie w dniu pierwszych zajęć. 

Każdy z uczestników otrzyma: jubileuszową koszulkę, Certyfikat udziału w akcji "Wakacje z Ruchem" oraz pamiątkowy medal oraz "maszket" w dniu treningu!

Dodajmy, że w przypadku rodzeństwa uczestniczącego w akcji wakacyjnej opłata wynosi:

* 2 dzieci - 125 zł / za osobę
* 3 dzieci i więcej - 100 zł / za osobę

Uwaga!

Do akcji "Wakacje z Ruchem" można przystąpić w dowolnym momencie lipca!

Zapisy, dodatkowe informacje pod numerem telefonu 880 349 805.

Zobaczcie nasz filmik promocyjny! 

 

Serdecznie zapraszamy!

2020-06-22 19:25:07


Paweł Wcisło

2008więcej

TABELA
ZespółPkt.
KS GKS 1962 Jastrzębie0
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski0
KS Ruch Radzionków0
BTS Rekord Bielsko-Biała0
KS Skra Częstochowa0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała0
GKS Piast S.A.Gliwice0
Zagłębie S.A. Sosnowiec0
MKS Zaborze0
UKS Ruch Chorzów0
KS Stadion Śląski Chorzów0
GKS Tychy S.A.0
KS ROW 1964 Rybnik0
RKS Raków Częstochowa S.A.0
KS Rozwój Katowice0
GKS Gieksa Katowice S.A.0
Ruch Chorzów SA0
Więcej