Bioclimatic CUP 2020 ..Niebieskie podium..

Nie zabrakło emocji w dzisiejszym turnieju Bioclimatic Cup 2020 im. Jerzego Wyrobka, jak odbył się na Hali MORiS w Chorzowie.

W walce o najwyższe trofea rywalizowało ze sobą osiem drużyn z kategorii wiekowej U12: AKS Chorzów, Football Project Suszec, MKS Śląsk Świętochłowice, MKS Siemianowiczanka, KS Orkan Dąbrówka Wielka, a stawkę uzupełnią dwie drużyny UKS-u Ruch Chorzów oraz jedna Akademii Ruch Chorzów

Zwycięzcą turnieju, po zaciętym finale został zespół Śląska Świętochłowice, który pokonał w trzeciej dogrywce (po każdej minucie gry z obydwu drużyn rywalizujących na parkiecie schodził jeden zawodnik) UKS Ruch Chorzów I 1:0.

Najlepszym strzelcem turnieju, z dwunastoma bramkami na koncie, został Paweł Lipik z AP Ruch Chorzów. Nagroda dla najlepszego bramkarza powędrowała do golkipera UKS-u Ruch Chorzów Ksawiera Palenty, natomiast MVP turnieju został Robert Golly (rocznik 2012!) z Siemianowiczanki. Gratulacje!

 

  

Wyniki spotkań w fazie grupowej:

Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów I 6:1
TS AKS Chorzów - MKS Siemianowiczanka 3:0
Orkan Dąbrówka Wielka - UKS Ruch Chorzów II 1:0
Football Project Suszec - MKS Śląsk Świętochłowice 1:0
Ruch Chorzów - MKS Siemianowiczanka 7:0
UKS Ruch Chorzów I - TS AKS Chorzów 3:1
Orkan Dąbrówka Wielka - MKS Świętochłowice 1:3
UKS Ruch Chorzów II - Football Project Suszec 1:4
Ruch Chorzów - TS AKS Chorzów 4:0
MKS Siemianowiczanka - UKS Ruch Chorzów I 0:4
Orkan Dąbrówka Wielka - Football Project Suszec 1:6
Śląsk Świętochłowice - UKS Ruch Chorzów II 2:0

Półfinał

Ruch Chorzów - Śląsk Świętochłowice 1:3
UKS Ruch Chorzów I - Football Project Suszec 3:2

Mecz o 7 miejsce
MKS Siemianowiczanka - UKS Ruch Chorzów 2:2 (k. 1:0)

Mecz o 5 miejsce
TS AKS Chorzów - Orkan Dąbrówka Wielka 1:0

Mecz o 3 miejsce
Ruch Chorzów - Football Project Suszec 5:2

Mecz o 1 miejsce
MKS Śląsk Świętochłowice - Ruch Chorzów 0:0 (dogrywka 1:0)

Końcowa klasyfikacja: 1. Śląsk Świętochłowice, 2. UKS Ruch Chorzów I, 3. Ruch Chorzów, 4. Football Project Suszec, 5. TS AKS Chorzów, 6. Orkan Dąbrówka Wielka, 7. MKS Siemianowiczanka, 8. UKS Ruch Chorzów II

Obszerna galeria wkrótce !!!

2020-02-09 22:32:08


Mateusz Hachuła



więcej

TABELA
ZespółPkt.
KS Rozwój Katowice37
GKS Gieksa Katowice S.A.36
Ruch Chorzów SA33
KS ROW 1964 Rybnik27
GKS Tychy S.A.27
RKS Raków Częstochowa S.A.27
KS Stadion Śląski Chorzów21
KS GKS 1962 Jastrzębie21
MKS Zaborze21
Zagłębie S.A. Sosnowiec19
GKS Piast S.A.Gliwice19
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała16
BTS Rekord Bielsko-Biała14
KS Skra Częstochowa14
UKS Ruch Chorzów11
KS Siódemka Tychy0
Więcej