Niebieski 1% - Łączymy siły UKS&AP...

Z początkiem 2020 roku wznawiamy akcję "Niebieski 1%"! Tym razem będzie to jednak akcja szczególna, albowiem każdy, kto zdecyduje się na przekazanie swojego 1 procentu podatku wesprze zarówno Uczniowski Klub Sportowy "Ruch" Chorzów jak i Akademię Piłkarską Ruchu Chorzów

W roku 2020 macie pewność, że każda złotówka trafi do "Niebieskich Bajtli", albowiem środki przekazane zostaną na organizację pożytku publicznego, jaką jest UKS Ruch Chorzów i podzielone na obie szkółki Ruchu! 

JAK PRZEKAZAĆ 1 % PODATKU?

To bardzo proste i NIC NIE KOSZTUJE! Wymaga jedynie wpisania poniższego numeru KRS w zeznaniu podatkowym:

KRS 0000346319 (OPP: Uczniowski Klub Sportowy "Ruch" Chorzów")

Zachęcamy również do skorzystania z darmowego Programu e-pity (kliknij tutaj), gdzie numer KRS jest wstawiony automatycznie!

Dzięki wpływom z ubiegłorocznej akcji sfinansowaliśmy jak dotąd zakup 1200 bidonów na akcję mikołajkową, zakupiliśmy siatki i naprawiliśmy bramki, dofinansowujemy obóz zimowy dla najbardziej potrzebujących, a już niebawem do wszystkich zawodników klas sportowych trafią po dwie koszulki treningowe!

Pamiętajcie! Każda pomoc finansowa pozwoli na dalsze podnoszenie poziomu szkolenia narybku Ruchu! Wciąż istnieje spora grupa ludzi, którzy są przekonani, że te kilka złotych, przekazanych za pomocą rozliczenia podatkowego niewiele może zmienić. Nic bardziej mylnego! Ta z pozoru niewielka kwota może zdziałać wiele dobrego!

Od lat UKS i Akademia przygotowują zawodników do gry w pierwszym zespole „Niebieskich”, wychowujemy setki młodych ludzi, ucząc ich nie tylko piłkarskiego rzemiosła, ale także odpowiednich życiowych postaw, szacunku i odpowiedzialności. W świat wypłynęło już wielu zawodników, m.in. Michał Helik, Martin Konczkowski, Kamil Lech, Maciej Urbańczyk, Kamil Grabara, Przemysław Bargiel czy też Mateusz Bogusz. Wychowankowie regularnie trafiają do pierwszej drużyny "Niebieskich, a kolejnych talentów nie brakuje!

Na chwilę obecną w pierwszej drużynie Ruchu znajdują się zawodnicy, którzy przeszli w Ruchu niemal wszystkie szczeble szkolenia, jak np. Bartłomiej Kulejewski, Patryk Sikora, Mateusz Winciersz, Jakub Rudek, Adrian Dąbrowski, Jakub Nowak, Mateusz Machała, Paweł Starzyński czy Tomasz Nowak.

Każdy z Was ma realną szansę wsparcia szkolenia przyszłości Ruchu Chorzów!

Trwa #CzasOdbudowy! Wesprzyjmy Ruch wspomagając działalność i rozwój jego szkółek!

Liczy się każda złotówka! Za każde wsparcie gorąco dziękujemy!


Źródło: Własne, AP Ruch Chorzów

2020-01-13 15:16:07
więcej

TABELA
ZespółPkt.
Zagłębie S.A. Sosnowiec55
SKS Gwarek Zabrze50
KS Rozwój Katowice49
GKS Piast Gliwice S.A47
KP GKS Tychy S.A.45
KS Ruch Radzionków40
BTS Rekord Bielsko-Biała39
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała38
Bytomski Sport Polonia Bytom 37
UKS Ruch Chorzów36
KS Stadion Śląski Chorzów30
KS ROW 1964 Rybnik30
KOS Victoria 1922 Częstochowa14
UKS Warszowice0
Więcej