Z kim, gdzie o której ?- Mecze UKS-u...

W najbliższy weekend odbędzie się 11-ście spotkań ligowych naszego klubu, najstarsi nasi juniorzy wybierają się do Częstochowy na mecz z tamtejszą Skrą, natomiast druga drużyna juniorów starszych rozegra derbowe spotkanie z Polonią Bytom.

Juniorzy młodsi występujący w II Wojewódzkiej Lidze B1, rozpoczynają już rundę rewanżową, i w sobotę na własnym obiekcie podjmą GKS Jastrzębie.

Cały zestaw par na najbliższy weekend, przedstawiamy poniżej:


I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1 "InterHall" 01/02
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS RUCH CHORZÓW
06.10.2019 - Częstochowa ul. Loretańska - godz. 12:30


II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1  01/02
BS POLONIA BYTOM - UKS RUCH CHORZÓW
06.10.2019 - Bytom ul. Olimpijska 2 - godz. 9:30


II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  03/04
UKS RUCH CHORZÓW - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
05.10.2019 - Chorzów "KRESY" - godz. 13:00


IV OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  03/04
GKS WAWEL WIREK - UKS RUCH CHORZÓW
06.10.2019 - Ruda Sląska ul. Katowicka 1 - godz. 9:30


V OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  03/04
UKS MK GÓRNIK KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW
06.10.2019 - Katowice - godz. 9:30


IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY C1  2005
UKS BONITO MURCKI - UKS RUCH CHORZÓW
06.10.2019 - Katowice ul. Boya-Żeleńskiego 96 - godz. 13:30


IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH C2  2006
UKS RUCH CHORZÓW - GKS URANIA RUDA ŚLASKA
05.10.2019 - Chorzów "KRESY" - godz. 9:00


IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH D1  2007
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - UKS RUCH CHORZÓW
06.10.2019 - Ruda Śląska ul. Sosinki 1 - godz. 9:30


VI OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D1  2007
UKS SZOPIENICE - UKS RUCH CHORZÓW
06.10.2019 - Katowice ul. 11 Listopada - godz. 11:00


V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D2  2008
KS LECHIA 06 MYSŁOWICE - UKS RUCH CHORZÓW
06.10.2019 - Mysłowice ul. Powstańców 23 - godz. 9:00


VII OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2  2008
UKS RUCH CHORZÓW - KS KAMIONKA MIKOŁÓW
06.10.2019 - Chorzów "KRESY" godz. 9:00

2019-10-04 10:34:56


Olivier Pośpiech

2007



więcej

TABELA
ZespółPkt.
KS Rozwój Katowice31
GKS Gieksa Katowice S.A.24
Ruch Chorzów SA24
KS ROW 1964 Rybnik21
GKS Tychy S.A.21
RKS Raków Częstochowa S.A.18
KS Stadion Śląski Chorzów17
KS GKS 1962 Jastrzębie17
Zagłębie S.A. Sosnowiec15
GKS Piast S.A.Gliwice14
MKS Zaborze12
BTS Rekord Bielsko-Biała11
UKS Ruch Chorzów10
KS Skra Częstochowa10
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała6
KS Siódemka Tychy0
Więcej