Za nami pierwszy dzień turnieju G. Cieślika

Za nami pierwszy dzień Turnieju o Puchar Gerarda Cieślika. W zawodach biorą dwie drużyny Niebieskich - AP Ruch Chorzów oraz UKS Ruch Chorzów.

Akademia Piłkarska Ruchu Chorzów zanotowała remis 2:2 z APN Tychy, porażkę 0:2 z Łódzkim ZPN oraz zwycięstwo 1:0 z Górnikiem Zabrze. Uczniowski Klub Sportowy Ruch Chorzów wygrał 3:1 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, przegrał 1:5 z Mazowieckim ZPN oraz uległ 0:2 Pogoni Szczecin. Obydwie drużyny Niebieskich zajęły trzecie miejsca w swoich grupach.
 

Wyniki wszystkich spotkań dostępne są poniżej: 

Grupa A

Śląsk Wrocław – Pogoń Kraków 3:0
Odra Opole – Avia Świdnik 1:0
Śląsk – Odra 2:0
Pogoń – Avia 0:0
Śląsk – Avia 3:0
Pogoń – Odra 1:1

 

 

PKT

BR

1

Śląsk Wrocław

9

8-0

2

Odra Opole

4

2-3

3

Pogoń Kraków

2

1-4

 4 

Avia Świdnik

1

0-4

Grupa B

Piast Gliwice – Galaktikos Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
Stadion Śląski Chorzów II – Sportowa Częstochowa 1:0
Piast – Stadion II 2:1
Galaktikos – Sportowa Częstochowa 0:0
Piast – Sportowa Częstochowa 3:0
Galaktikos – Stadion II 0:5

 

 

PKT

BR

 1 

Piast Gliwice

7

5-1

2

Stadion Śląski Chorzów II

6

7-2

3

Galaktikos Ostrowiec Św.

2

0-5

4

Sportowa Częstochowa

1

0-4

 Grupa C

Stadion Śląski Chorzów – Zagłębie Sosnowiec 1:1
Korona Kielce – Akademia Piłkarska Ostrzeszów 2:0
AP Ostrzeszów – Zagłębie 0:6
Korona – Stadion 0:0
Korona – Zagłębie 1:0
AP Ostrzeszów – Stadion 0:4

 

 

PKT

BR

 1 

Korona Kielce

7

3-0

2

Stadion Śląski Chorzów

5

5-1

3

Zagłębie Sosnowiec

4

7-2

4

AP Ostrzeszów

0

0-12

Grupa D

Cracovia – Ślaski ZPN 0:2
Be a Star Agape Team Warszawa – MUKS Halny Kamienica 2:1
Cracovia – Agape Team 0:0
Śląski ZPN – Halny 1:0
Cracovia – Halny 1:1
Śląski ZPN – Agape Team 2:1

 

 

PKT

BR

 1 

Śląski ZPN

9

5-1

2

Agape Team

4

3-3

3

Cracovia

3

1-3

4

MUKS Halny Kamienica

1

2-4

Grupa E

Małopolski ZPN – Zagłebie Lubin 0:2
GKS Katowice – Polonia Bytom 4:0
Małopolski ZPN – GKS Katowice 1:0
Zagłębie – Polonia 4:0
Małopolski ZPN – Polonia 2:1
Zagłebie – GKS Katowice 0:1

 

 

PKT

BR

 1 

Zagłębie Lubin

6

6-1

2

GKS Katowice

6

5-1

3

Małopolski ZPN

6

3-3

4

Polonia Bytom

0

1-10

Grupa F

Łódzki ZPN – Górnik Zabrze 0:2
Ruch Chorzów – GKS Tychy 2:2
Łódzki ZPN – Ruch 2:0
Górnik – GKS Tychy 2:0
Łódzki ZPN – GKS Tychy 0:0
Górnik – Ruch 0:1

 

 

PKT

  BR  

1

Górnik Zabrze

6

4-1

2

Łódzki ZPN

4

2-2

3

Ruch Chorzów

4

3-4

 4 

GKS Tychy

2

2-4

Grupa G

Mazowicki ZPN – Pogoń Szczecin 2:1
UKS Ruch Chorzów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1
Mazowiecki ZPN – UKS Ruch 5:1
Pogoń – KSZO 8:0
Mazowiecki ZPN – KSZO 3:0
Pogoń – UKS Ruch 2:0

 

 

PKT

BR

 1 

Mazowiecki ZPN

9

10-2

2

Pogoń Szczecin

6

11-2

3

UKS Ruch Chorzów

3

4-8

4

KSZO Ostrowiec Św.

0

1-14

Grupa H

Dolnośląski ZPN – Wisła Kraków 0:5
Rekord Bielsko-Biała – Włókniarz Pabianice 4:0
Dolnośląski ZPN – Rekord 0:1
Wisła – Włókniarz 1:0
Dolnośląski ZPN – Włókniarz 0:1
Wisła – Rekord 1:0

 

 

PKT

BR

 1 

Wisła Kraków

9

7-0

2

Rekord Bielsko-Biała

6

5-1

3

Włókniarz Pabianice

4

1-5

4

Dolnośląski ZPN

0

0-


Źródło: Niebiesy.pl? Akademia Ruchu Chorzów

2019-09-13 22:22:41


Rafał Nowak



więcej

TABELA
ZespółPkt.
KS Rozwój Katowice31
GKS Gieksa Katowice S.A.24
Ruch Chorzów SA24
KS ROW 1964 Rybnik21
GKS Tychy S.A.21
RKS Raków Częstochowa S.A.18
KS Stadion Śląski Chorzów17
KS GKS 1962 Jastrzębie17
Zagłębie S.A. Sosnowiec15
GKS Piast S.A.Gliwice14
MKS Zaborze12
BTS Rekord Bielsko-Biała11
UKS Ruch Chorzów10
KS Skra Częstochowa10
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała6
KS Siódemka Tychy0
Więcej