Weekend z UKS-em - ZAPOWIEDZI !

Począwszy od dnia dzisiejszego a skończywszy w poniedziałkowe popołudnie, nasze drużyny rozegrają 11 spotkań ligowych.
Nasi najstarsi juniorzy rocznika 2001/2002, podejmą na własnym obiekcie drużynę Rakowa Częstochowa, natomiast w rogrywkach klasy B w niedziene popołudnie, UKS Ruch zmierzy się z Naprzodem Lipiny.

Poniżej przedstawiamy zestaw par: (ze względu na 3 dniowy turniej piłkarski im Gerarda Cieślika, wszystkie mecze są rozgrywane na ul. Lompy i ul. Filarowej w Chorzowie)


I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1 "InterHall" 01/02
UKS RUCH CHORZÓW - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
14.09.2019 - Chorzów ul. Lompy - godz. 11:00


KATOWICKA KLASA B "VitaSport"
UKS RUCH CHORZÓW - ŚKS NAPRZÓD LIPINY
15.09.2019 - Chorzów ul. Lompy - godz. 11:00


II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1  01/02
UKS RUCH CHORZÓW - POGOŃ KAMYK
14.09.2019 - Chorzów ul. Filarowa - godz. 15:00


II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  03/04
UKS RUCH RADZIONKÓW - UKS RUCH CHORZÓW
14.09.2019 - Radzionków ul. Józefa Konsały 113 - godz. 11:00


IV OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  03/04
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA - UKS RUCH CHORZÓW
13.09.2019 - Ruda Śląska ul. Kłodnicka 54 - godz. 17:00


V OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  03/04
LKS ORZEŁ MOKRE - UKS RUCH CHORZÓW
15.09.2019 - Mikołow - godz. 9:30


IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH C1  2005
UKS RUCH CHORZÓW - UKS ZANTKA CHORZÓW
14.09.2019 - Chorzów ul. Filarowa - godz. 13:00


IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH D1 2007
UKS SZOPIENICE - UKS RUCH CHORZÓW
14.09.2019 - Katowice ul, 11 Listopada - godz. 9;00


V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D2  2008
UKS RUCH CHORZÓW - UKS SZOPIENICE
15.09.2019 - Chorzów ul. Filarowa - godz. 15:00


VII OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D2  2008
LKS ORZEŁ MOKRE - UKS RUCH CHORZÓW
15.09.2019 - Mikołow - godz. 13:00


VII OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E1 2009
UKS RUCH CHORZÓW - LGKS PODLESIANKA KATOWICE
16.09.2019 - Chorzów "KRESY" - godz. 15:45
 

2019-09-13 09:46:49


Iwo Zając

2003



więcej

TABELA
ZespółPkt.
Ruch Chorzów SA33
KS ROW 1964 Rybnik27
GKS Tychy S.A.27
RKS Raków Częstochowa S.A.27
KS Stadion Śląski Chorzów21
KS GKS 1962 Jastrzębie21
MKS Zaborze21
Zagłębie S.A. Sosnowiec19
GKS Piast S.A.Gliwice19
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała16
BTS Rekord Bielsko-Biała14
KS Skra Częstochowa14
UKS Ruch Chorzów11
KS Siódemka Tychy0
Więcej