Sobotnie wyniki drużyn UKS-u....

W dniu dzisiejszym odbyło się siedem spotkań, gdzie udział wzięły nasze drużyny.
O juniorach starszych A1 piszemy w odrębnej wiadomości.

Podczas sobotnich zmagań padły cztery wygrane oraz trzy remisy.


II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MODSZYCH B1  03/04
UKS RUCH CHORZÓW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA  5:0 (0:0)

Bramki dla UKS-u: Kocjan 49` (rzut karny), 57`, Pochała 54`, 71`, Górecki 85`

Żółta kartka dla Skry: 75`

Kadra UKS-u: Podgrodzki - Hartstein (Pustelnik 73`), Kaczmarek, Kostorz, Midziałek - Kocjan (Zając 65`), Górecki, Chrobok (Widuch 73`), Staniszewski  (Nycek 65`) - Klimas (Pochała 45`), Małysek (Brajer 45`)

Rezerwa: Palenta

Trener: Rafał Florczyk
Kierownik drużyny: Sebastian Manjura
Opieka medyczna: Magdalena Wojtczak
Kapitan: Łukasz Górecki


IV OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  03/04
UKS RUCH CHORZÓW - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA  3:3 (1:2)

Bramki dla UKS-u: Banasiuk 10`, 56`, 78` (rzut karny)
Bramki dla Slavii: 17`, 33`, 73`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Kozioł - Manjura, Żurek, Saluk, Garbocz (Krok 45`) - Giemsa (Kołodziej 65`), Smaluch (Pilczek 85`), Kulesa, Banasiuk - Woźny (Wójcik 45`), Sitko (Klimas 45`)

Trener: Rafał Florczyk
Kierownik drużyny: Krzysztof Adamiec
Obsługa medyczna: Kornelia Lesik
Kapitan: Adam Manjura


IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY C1  2005
UKS RUCH CHORZÓW - KS LECHIA 06 MYSŁOWICE  8:1

Bramki dla UKS-u: Śmietana x4, Podstawski, Gawroński, Ceglarek, Kowalczyk

Kadra UKS-u: Gruszczak - Rudzki, Franke, Czoik, Kowalczyk - Stępień, Tomczak, Ceglarek, Mozler - Nowak, Śmietana, Kowaluk, Nadziałek, Gawroński, Dobrzyński, Czerny, Mann, Podstawa
Zmiany lotne

Trener: Seweryn Siemianowski
Kierownik drużyny: Marek Nowak
Obsługa medyczna: Magdalena Wojtczak
Kapitan: Jakub Stępień


IV OKEGOWA LIGA TRAMPKARZY C2  2006
UKS RUCH CHORZÓW - BKS SPARTA KATOWICE  3:1


VI OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D1  2007
LGKS PODLESIANKA KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW  1:2

Bramki dla UKS-u: Pawłowski, Juranek


V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2  2008
UKS RUCH CHORZÓW - UKS  AP CHAMPION KATOWICE  2:2 (1:1)

Bramki dla UKS-u: Węgiel, Hamela

Kadra UKS-u: Błaszczyk, Borowiec,Raczkowiak, Sienkiewicz, Szymanek, Węgiel, Trawiński, Dawidziuk, Borkowicz, Tomala, Palenta, Hamela, Kawczyński, Łanecki, Zieliński, Pańko
Zmiany lotne

Trener: Konrad Grosman
Kierownik drużyny: Sebastian Palenta
Obsługa medyczna: Kornelia Lesik
 

2019-09-07 20:44:11


Daniel Kowalski

2006



więcej

TABELA
ZespółPkt.
KS Rozwój Katowice31
GKS Gieksa Katowice S.A.24
Ruch Chorzów SA24
KS ROW 1964 Rybnik21
GKS Tychy S.A.21
RKS Raków Częstochowa S.A.18
KS Stadion Śląski Chorzów17
KS GKS 1962 Jastrzębie17
Zagłębie S.A. Sosnowiec15
GKS Piast S.A.Gliwice14
MKS Zaborze12
BTS Rekord Bielsko-Biała11
UKS Ruch Chorzów10
KS Skra Częstochowa10
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała6
KS Siódemka Tychy0
Więcej