Junior Starszy: Podział punktów w Katowicach

Wynikiem 2:2 zakończył się mecz naszych najstarszych juniorów rocznika 2001/2002 z GieKSą Katowice.
Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. W 54 minucie gry tracimy bramkę i GieKSa wyszła na prowadzenie, w 61 minucie Kamil Janawa doprowadza do wyrównania, dziewięć minut później Michał Milewski podwyższa na 1:2 dla Niebieskich, do  86 minuty gry prowadzimy w meczu, lecz niestety w w tej samej minucie tracimy kontrowersyjną bramkę na 2:2, gdzie nasi zawodnicy sygnalizowali zagranie zawodnika Katowiczan ręką.

Mecz zakończył się podziałem punktów, jak narazie jest to pierwszy punkt zdobyty przez naszych juniorów.