Pomóż ocalić Artura - Tylko miesiąc na ratunek !

WSZYSCY GRAMY DLA ARTURA - MAMY TYLKO MIESIĄC NA RATUNEK - POMÓŻ OCALIĆ ARTURA

Klikając w poniższe zdjęciez zostaniecie państwo przekierowani bezpośrednio na stronę siepomaga, gdzie możecie wspomóc w ratowaniu Artura, zawodnika naszego klubu !!
 

Właśnie w szpitalnej łazience obciąłem synowi włosy. Wychodziły garściami, więc tak będzie dla niego wygodniej. Znowu jesteśmy na oddziale, znowu konieczna jest chemia, znowu stoimy oko w oko ze śmiercią. Dwa miesiące i 5 dni — tyle nam zabrakło, żeby osiągnąć wymarzony 5-letni okres remisji, który oznacza pełne wyleczenie z białaczki. Zamiast tego mamy wznowę, konieczność zakupu ekstremalnie drogiego leku Blincyto i tylko miesiąc czasu na zebranie pieniędzy… Ja, ojciec proszę... Pomóż mi uratować syna!

Artur zachorował po raz pierwszy 7 lat temu. Koszmaru, który przeszliśmy przez miesiące walki o życie syna, nie sposób porównać do czegokolwiek innego. Ciągły strach, bezradne patrzenie na cierpienie swojego dziecka, czekanie na wyniki kolejnych badań. Wreszcie się udało — remisja, zwycięstwo. Pożar ugaszony, ale wciąż drżeliśmy. Musi upłynąć 5 lat, żeby uznać dziecko za w pełni wyleczone. Nam zabrakło sześćdziesięciu kilku dni…

We krwi syna wciąż znajdują się komórki rakowe i żeby się ich pozbyć, trzeba włączyć do terapii drogi i nierefundowany lek Blincyto. Pierwszy cykl musi rozpocząć się pod koniec sierpnia i kosztuje ponad 260 tysięcy. Kwota zwaliła nas z nóg… W jaki sposób uzbierać tyle pieniędzy w niespełna miesiąc? Świadomość, że istnieje ratunek dla dziecka, ale jest finansowo nieosiągalny, przytłacza niczym głaz. Nie mam wyjścia, muszę prosić o pomoc.

Na oddziale wszyscy się wspierają, bo gramy do jednej bramki. Człowiek się zżywa z ludźmi, rozmowy pomagają. Czasami łzy lecą potokami, a są dni, że trzeba zażartować, żeby zrzucić z siebie nadmiar ciężkiego powietrza. Na koniec dnia zostaje się jednak sam na sam ze swoimi myślami i bezradnością dorosłego faceta, który gotów jest zrobić wszystko, żeby tylko uratować swojego syna. Od tego jest ojciec, to moje zadanie. Pokonać wstyd, pokazać strach, krzyczeć z całych sił o wsparcie… Proszę, usłysz moje wołanie. Artur musi żyć...

Grzegorz - tata
 

2019-08-16 22:31:17


Mateusz Garbocz

2004więcej

TABELA
ZespółPkt.
KS Rozwój Katowice19
Ruch Chorzów SA18
KS GKS 1962 Jastrzębie13
KS ROW 1964 Rybnik12
GKS Tychy S.A.12
Zagłębie S.A. Sosnowiec12
GKS Gieksa Katowice S.A.12
MKS Zaborze11
KS Stadion Śląski Chorzów10
RKS Raków Częstochowa S.A.9
GKS Piast S.A.Gliwice7
UKS Ruch Chorzów7
BTS Rekord Bielsko-Biała6
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała6
KS Skra Częstochowa4
KS Siódemka Tychy0
Więcej