Wakacje z Ruchem - ZAPRASZAMY

Zapraszamy serdecznie chłopców i dziewczynki z roczników 2009 - 2015 do wzięcia udziału w sierpniowych treningach piłkarskich! Każdy jest u nas mile widziany! Doskonalenie umiejętności piłkarskich poprzez świetną zabawę to wspaniała alternatywa dla tych, którzy w sierpniu nie planują wyjazdu na wakacyjny wypoczynek. Na każdego uczestnika naszej akcji "Wakacje z Ruchem" czeka pamiątkowa koszulka, a ostatnie zajęcia odbędą się na płycie głównej stadionu przy ul. Cichej! Wykwalifikowana kadra trenerska, nauka przez rozrywkę, kontakt z rówieśnikami, poznanie podstawowych zasad fair-play, a do tego aktywne spędzenia czasu na świeżym powietrzu - wszystko to na pewno wpłynie na dzieci bardzo pozytywnie. Zajęcia będą odbywały się na boisku Kresy w Chorzowie przy ul. Wolności 139 w każdy poniedziałek oraz czwartek w godzinach od 16.30 do 18.00. Pierwszy trening odbędzie się w czwartek, 1 sierpnia. Koszt udziału w zajęciach wynosi 100 złotych - opłatę wraz z wypełnioną deklaracją, którą będzie można odebrać od trenera prowadzącego lub pobrać na naszej stronie w ostatnim tygodniu lipca, należy uiścić trenerowi w dniu pierwszych zajęć. Milusińscy proszeni są o zabranie ze sobą stroju oraz obuwia sportowego oraz niegazowanego napoju.

2019-07-31 19:15:19

Kamil Kulesa