Cały Ruch Gra Dla Artura ! POMAGAMY !!!

W ostatnim czasie dotarła do nas wiadomość, że jeden z naszych zawodników - Artur Rutkowski po raz kolejny w swoim jedenastoletnim życiu podejmuje trudną walkę z poważną chorobą.

Przepełnieni troską o zdrowie i życie naszego podopiecznego, postanowiliśmy prosić Wszystkich o wsparcie dla chłopca, który właśnie rozpoczął jeden z ważniejszych meczów w swoim życiu.

Kłopoty zdrowotne chłopca powróciły jak zły sen i zmieniły świat szkoły oraz treningów piłkarskich na salę szpitalną Chorzowskiego Centrum Pediatrii i Onkologii w Chorzowie. Wznowa ostrej białaczki limfoblastycznej spowodowała, że marzenia o wygranym meczu stały się w walką o zdrowie i życie.

Obecnie Artur przechodzi proces leczenia chemioterapią. Przed chłopcem długie i trudne leczenie.

Artur jest podporą drużyny, jest ambitnym
zawodnikiem, który zawsze walczy do końca, jest nieustępliwy i skuteczny.

Wierzymy, że ten mecz dla Artura będzie zwycięski, bo płynie w nim niebieska krew.
Niebiescy nigdy się nie poddają!

W imieniu rodziny Artura i jego najbliższych zwracamy się z prośbą o wsparcie akcji charytatywnych, które organizujemy w szkole i w klubie:

W szkole zorganizowany jest kiermasz "Razem dla Artura" - zapraszamy!
Klikając na poniższe zdjęcie zostaniecie państwo przekierowani na stronę Fundacji "Iskierka"  która prowadzi zbiórkę pięniedzy:

Natomiast chcąc pomóc wpłacając darowiznę na leczenie naszego koelgi poprzez portal zrzutka.pl, prosimy kliknąć w zdjęcie poniżej:

W planie:

• Licytacje koszulek sportowych
  • Koncerty
  • kolejne kiermasze, loterie fantowe itp...

Bądźcie czujni‼️

2019-06-11 10:14:20